České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

I když ji každodenně omývám, "nioi" je úzkostlivý! Správná péče a opatření

 

citlivé zóny
vůní jemné zóny je obava ...

.... že zápach pochází z citlivé zóny Když půjdete na toaletu nebo se zvednete z křesla, stanete se celý den úzkostlivě. Možná to může být proto, že metoda péče o jemnou zónu je nesprávná!

Řekněte mi správnou péči!

Delikátní zóna, co umýváte? Nejedná se o to, že je po spláchnutí těla tělem mýdlem mnoho lidí? Je však lepší používat tělové mýdlo, protože detergentnost je tak vysoká, že může sterilizovat dobré bakterie.

Vyvarujte se mytí tělního mýdla, umyjte mýdlem, které je určeno pro jemné zóny. K dispozici jsou také knacks o tom, jak umýt, tak vás seznámím.

Vůně opatření " bidet " otočit

jste, pokud jste někdy použít "videa"? Bidet je funkce pro ženy, k čištění vulvy. Pomáhá po močení a tak dále. Nicméně, když jsou vystaveny hybnosti silné teplé vody, protože bakterie proniknou do močové trubice, také je zánět močového měchýře ...!

Chcete-li používat bidet, spoléhají na mírně teplou vodu v bidetu po močení, právo používat a otřít jak tlačen toaletního papíru. I když je horký vzduch zapnutý, nepoužívejte horký vzduch najednou, ale nechte jej otřít toaletním papírem.

Použijete-li správné použití, můžete vždy zachovat čistou zónu. Bidet má také přenosné použití. Vzhledem k tomu, že tvar trysky je různý, pojďme se podívat na mobilní bidet, který mi vyhovuje!

Měl bych přidat kosmetické krémy?

Křehká zóna, která je tenčí než kůže. Proč bych měl pečlivěji pečovat o lotion? Budete se cítit takhle. Zdá se však, že tento podnět je silný, pokud jde o pleťovou lotion, kterou obvykle používáme.

jemná zóna Jiný tření způsobené otřením papír pokaždé, když jdete na záchod, tření s prádlem, jako dusna podle punčochy a kalhotky, vždycky potíž byla vystavena na břiše stavu To je.

Bavlna namočená s lotionem určeným výhradně pro jemné zóny byla nedávno propuštěna. Dokonce i když se vydáte, dokonce i když si vzpomenete, měli byste se kdykoliv postarat! V Japonsku, vzhledem k nízké míře zájmu o péči o výrobky jemné zóny související, ale je menší, pojďme si vybrat ten, který vyhovuje sami mezi nimi.

Moment vůně, nevadí mi to!

Ačkoliv zvykem prát zvlášť citlivých oblastí a umýt vaše tělo se bude cítit, že je těžkopádný a není pevná, vypadá to krásné je i zápach, co tělo zdraví, než je citlivá zóna Péče je nezbytná!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena