České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Tělo tě není jediná věc! Nejen proto, že of jídle

 
těhotná žena je postarat se „nemoci dohromady!“ Co? Dále jen „gestační diabetes“

gestační diabetes, poprvé nástup nebo nalezena " během těhotenství, abnormální metabolismus glukózy " věci.

a abnormality metabolismu glukózy, hladina glukózy v krvi je vyšší než referenční, je stav, nestačí být diagnostikován jako diabetes.

toto onemocnění, které jeden z těhotné ženy asi 8 lidí se říká, že je třeba rozvíjet. ‚S A není neobvyklé onemocnění, ale je třeba dbát, aby se vyvíjet celou řadu nepříznivých účinků na matku a žaludku dítěte.

„gestační diabetes“ Je to velký vliv na dítě

Pokud se stav cukru vysoký krevní pokračuje během těhotenství, nebo zvýšené riziko potratu a předčasného porodu, těhotenství indukovaná hypertenze syndrom, polyhydramnios Infekce močových cest a další komplikace se pravděpodobně vyskytnou.

Navíc, velké děti, nízké porodní váhou, vrozené vady, bude také vysoké riziko, jako je intrauterinní úmrtí plodu. Po porodu, neonatální hypoglykémie, respirační selhání, protože některé příznaky se vyskytují rizika, jako je polycythemia, vyžaduje pečlivou pozornost.

Je pravděpodobné, že žízeň v krku, toalety jsou blízko u sebe, jako je snadná únava, ale bude vnímána jako počáteční příznaky, jsou to tak těžké si všimnout, protože se často stává v průběhu těhotenství. Z tohoto důvodu se stalo s větší pravděpodobností najít inspekce příležitostí, jako je prenatální péče.

Může být potřeba odpočinku! Když byl vysoký krevní tlak pozorována z „gestační hypertenze“

20 týdnů těhotenství nebo později k porodu 12 týdnů, označované jako syndrom těhotenstvím indukované hypertenze.

Kromě toho, co bylo uvedeno, je-li pouze vysoký krevní tlak, těhotenství hypertenze, jsou klasifikovány a také vylučování proteinů, stejně jako vysoký krevní tlak, je identifikována jako preeklampsie.

1 osoba na 20 těhotných žen, lidí se bude vyvíjet „gestační hypertenze“. Původně diabetes Dattari a vysoký krevní tlak, obezita, vyšší věk matky, jako je například prvním porodu, vysoká příčinou rizika vzniku Existují různé. Pokud se to stane vážným, bude mít také velký dopad na matky a kojence.

krevní tlak hodnoty, které jsou „těhotenství hypertenze“ je kolik?

V případě, Pokud budete čekat příliš dlouho a byl diagnostikován syndrom těhotenstvím indukované hypertenze, kdyby byli na odpočinek doma, zdá se, když je v některých případech závažné je nutná hospitalizace.

hodnoty krevního tlaku, které byly se syndromem těhotenstvím indukované hypertenze, systolický krevní tlak více než 140mmHg (více než 160mmHg v závažné), nebo diastolický krevní tlak je větší než nebo rovno 90mmHg (více než 110mmHg v závažné) . Pokud

brzy zabývat, protože riziko pro matku a dítě je nutno se vyvarovat, pojďme zvýšit povědomí o pečlivě měřit prevenci krevního tlaku.

Nepřekvapujte! Co mám dělat pro náhlé krvácení během těhotenství?

nebo musí být silné bolesti při krvácení, objem krve je zřetelně více, nebo když je hmota, jako je krev byla ztuhlá, je jako z pochvy je i možnost potratu, lékař ihned Vyhledejte lékařskou pomoc.

Kromě toho, v případě, bolesti břicha a krvácení je závažné, že není v děloze, možnost výsledkem těhotenství kolem vejcovodů a vaječníků „ektopické těhotenství (ektopické těhotenství).“ Také.

krvácení do asi časné fázi těhotenství klesá těhotné 10 týdnů na 12 týdnů, je pravděpodobnost, že často není problém, pokud moc byla připojena malé množství do spodního prádla. Pokud je opakujete opakovaně nebo pocítíte bolest, okamžitě se poraďte s lékařem.

krvácení z poloviny těhotenství nebezpečí signál dítě!

neoprávněné krvácení, které se vyskytuje v druhém trimestru je dokladem toho, že tělo, na rozdíl od počáteční krvácení vydal znamení SOS. „Hrozil jsem potrat pozdní potrat, předčasný porod, krční gravis, placenta previa, odtržení placenty“ Existuje riziko takového.

Není možné použít žádné krvácení, ale nejdříve kontaktujte lékaře! To může vést k riziku života matky i dětí.

maminka a dítě
a zdravou Matanitiraifu

těhotenství tělo v různých změn nastat. Pokud se nemůžete soudit sám, poraďte se s lékařem bez utrpení. Je to také prostředek k vytvoření prostředí, kde si můžete svobodně poradit. Důležité je také zvolit nemocnici blíže k domovu a komunikovat s lékařem. Pošleme zdravý život v mateřství matce a dítěti.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena