České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Levné žena · Vysoká žena ... Která cesta? Jaká je vaše "cena polibku"? Co?

 


Kiss je zvláštní čas.

Líbání je jen akt výměny rtů. Přesto to bude velmi zvláštní čas. Existují různé druhy jako polibek, velmi romantický polibek, jednoduchý polibek jako pozdrav cizince.

Kolik bude stát polibek takový polibek? Zde se také představí cenu vypočtenou polibek v cestě, která se vypočítává z proslulé Mr. Tomoyoshi Morikawa jako milostný učenec.

Cena cena

polibku mají být vynaloženy před polibkem, že částka, která má být vynaložena před prvním polibku. Pokud se setkáte a políbíte na místě, cena polibku je 0 jenů. Mnohokrát, pokud byl první polibek šla na rande cestovat a jezdit " Jo sto tisíc jenů " to bude.

Říká se, že průměrný den bozku je třikrát. Při prvním spuštění jídlo, držet za ruce v podruhé, se říká, že polibek na potřetí, činí za následek v průměru 4 až 50.000 jenů, aby se vešly dva lidé strávili až do tohoto bodu.

Existuje možnost, že ti, kteří jsou kratší, dokud nebudou líbat, jsou vidět v levném onna pro muže. Snad příčinou je "non-motivační chování", které se daří dobře. Vědomě zlepšujeme chování, protože nemyslitelné chování je těžké si všimnout.

Jaká je cena zajímavého etchu?

Sexuální činnost provedená vedle polibku. Máte také strach o cenu zde? Říká se, že Japonci dostanou sexuální jednání v průměru 5. den. Vypočítá ji s částkou vynaloženou stejným způsobem jako cena polibku, částka bude 70 000 jenů.

Průměr 7000 jenů pro jedno datum a čas, 2 osoby = 14 000 jenů. 14,000 yen a časy, 5krát = 70,000 yen

Nante, pokud jde o množství peněz, myslím, že i jsou samozřejmě ty, kteří si myslí, osamělý. To je jen, že on by mohl také dobrý nápad, aby jeden z indikátorů „Jeho vážnosti,“ množství peněz vynaložit na vás.

Index, který se zabývá vážností kari je nejen částka, kterou kari vynakládá na vás. Chování kari je také jedním z nejdůležitějších věcí, které je třeba měřit. Podívejme se, jestli kari, která se k vám blíží, opravdu opravdu máte rádi tě nebo tělo.

Množství peněz, které utratíte, je zpráva kari.

Jak to bylo? Částka, kterou vynaložil kari K tomu může také patřit zpráva od člověka, že peníze se nebojí používat ji pro vás. Zaměřme se na Onnu, která je pro vás nepravděpodobná.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena