České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Předtím, než přijde ten čas ... Arasa dívky „Od této chvíle“ by se mělo začít s „prevence chirurgie klimakterických poruch“

 


přijít jednou, na tehdejší dobu.

Blesky, horké záblesky, palpitace, dýchavičnost, závratě. Jsem podrážděný a depresivní. Menopauzální porucha, o které se říká, že začíná od konce 40. let. Někteří lidé to necítí téměř ani v případě, že jsou v menopauze, ale někteří jsou natolik závažní, že mohou zasahovat do každodenního života.

Je obtížné zabránit menopauzální poruše, jak se každý stane, ale můžeme zabránit zhoršení příznaků s raným obchodováním. Zde uvedeme metodu prevence pro takovou menopauzální poruchu.

ženský hormon dojde snížením

menopauze japonské ženy jsou prý 50 let před a po průměrně načasování z 45-letý 55-letý po menopauze " Menopauza ". Ovariální práce oslabuje během menopauzy a množství ženských hormonů vylučovaných ve vaječníku se prudce snižuje.

To je způsobeno poruchou hormonální rovnováhy způsobenou změnami ženských hormonů ovlivňujících autonomní nervy. Příznaky zahrnují takzvaný "horký záblesk", jako jsou horké záblesky a horké záblesky, duchovní věci, jako je podrážděnost a deprese.

pro včasnou prevenci
zhoršením obchod

snížení ženského hormonu v důsledku stárnutí je příčinou, zcela zabránit současná situace je obtížná. Ovšem tím, že se lépe poradíme, se někdy mohou zabránit /zmírnit příznaky. Existují následující metody prevence menopauzálních překážek, které lze provést v každodenním životě.

Kontrola stravovacích návyků

Porucha diabetu také způsobuje narušení autonomní nervové rovnováhy. Jíte konzumovanou stravu, jako je jíst pouze sladké nebo mastné věci? Pro prevenci menopauzální poruchy jsou důležité dietní návyky s dobrou nutriční rovnováhou.

Navíc metabolická funkce těla klesá během menopauzy. Existuje vysoká pravděpodobnost, že se stane kalorií, pokud bude pokračovat ve stejném množství jídla jako u mladistvých a 20 let, a to může také vést k obezitě.

● vitamin E, který je obsažen v mnoha zelené a žluté ovoce a ořechy, jako je sání

dýně vitaminy skupiny podpoří krevní oběh, je práce pro nastavení vyvážení hormonů. Lze očekávat, že zmírní návaly horka a návaly horka, které jsou symptomy klimakterické poruchy.

Vitamín B1, který je často obsažen ve vepřové masce a páce, má funkci, která vyvažuje autonomní nervy. Také alikin, který je obsažen v česneku nebo pažitku, zvyšuje příjem vitamínu B1, a proto doporučujeme, aby se spolu s ním.

pozornost mladistvých menopauzy potřebují

rychle strava a nedostatek spánku ke snížení tělesného tuku, jako je například další nepravidelné stravovací návyky, postupně ovariální funkce z řad počátkem poklesu Jako výsledek zmizení, příznaky jako menopauza se mohou objevit u žen ve svých 30 letech.

Toto se také nazývá "předmenopauza". Aby bylo možné získat peníze autonomní nervový Vám dobře vyváženou stravu od obvyklého, dostatek spánku, jako je mírné cvičení, pojďme odeslání běžného života, aby nedošlo k Tamekoma stres.

Premenopauzální ženy jsou často vidět u žen společnosti, které jsou náchylné k stresu na práci a vztahy. Také postpartum ženy musí věnovat dostatečnou pozornost, protože se cítí stresované v neznámém chovu dětí a mají tendenci žít několikrát v noci v závislosti na dětech.

Zlepšení z toho, co mohu udělat

Jak to bylo? Pokud provedete přehled o svém životě a snažíte se všechno vylepšit, je to také zdůrazněno. Zatímco se někdy přestáváme, postupně se zlepšujeme od toho, co můžeme dělat.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena