České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Po moři! Pod vlasy, protože to chcete udělat sami "VIO line" Jak pečovat

 


Především základní péče o vlasy! "V řádku"

I mezi spodními vlasy je spousta lidí, kteří se samy zpracovávají "V řadou". Existují různé metody, jako je extrakce, holení, používání krému pro odstraňování vlasů, používání elektrického holicího strojku, hoření pomocí tepelného řezače. Body k procesu V jsou následující.

·
uspořádat „délka“ z pod vlasy snížení „plochu“ místa, která roste pod vlasy nejvíce doporučované je snížit

oblast, holicí strojky Zpracování s. Vzhledem k tomu, že holicí strojek poškozuje kůži, holíme ji elektrickým holicí strojek. Také doporučený způsob, jak upravit délku, je řezačka tepla. Lze říci, že je to nejvhodnější, protože hořící špička vlasů koluje teplem.Buďte opatrní, protože je tak jemná! "I line"

I line je velmi jemná část. Když provádíme vlastní léčbu, pojďme se zabývat pouze procesem "přizpůsobení délky", abychom se co nejvíce nedotkli pokožky.

Pokud se nemůžete vyrovnat s nastavením délky, doporučuje se holí vlasy elektrickým holicí strojek. Vzhledem k tomu, že holicí strojek poškozuje vrstvu rohovky kůže, holíme ho elektrickým holicí strojkem.

Existují metody, jako je voskování a odstraňování vlasů krémy, ale není to proces, který mnoho lidí zažívá "vytahování"? Pokud vytáhnete husté vlasy jako pod vlasy, bude to bolet kapiláry spojené s vlasy, což usnadňuje krvácení a zánět. Navíc se nedoporučuje, protože se pravděpodobně stanou pohřbenými vlasy.

„O vedení“ jsou výhody k provedení je prostředkem pro odstraňování chloupků

O odstranění linie vlasů, stejně jako zpracování V-linii a I-řádku, který „nevyčnívá z plavky nebo spodní prádlo.“ Existují oba přednosti módy a aspektu péče a zásluhy na hygieně.

O linka je self-léčba je velmi obtížné, protože na místě, nebo špatně vidět z jejich vlastní, a to i proto, že je choulostivá část, self-léčba je zdrojem problémů. Doporučujeme, abyste je ponechali odborníkům. Z hlediska

bezpečnost a spolehlivost, depilace O-linie je tak více než v blízkosti sliznic, je nejvíce doporučený pro laserové epilace v klinice.

Laserová epilace je doprovázena obvykle bolestí, ale proto, že je také možné použít typ anestetika malby, slabí lidé v bolesti, že je to dobrý nápad, aby se poradil s kliniku. V zásadě neexistuje žádné pokračování bolesti po léčbě, ale pokud dojde k bolesti, usadí se asi za 2 dny.

Tento „je nepříjemné nežádoucí péči o vlasy, se vám nelíbí nosit plavky“

, aby „Koupající se krásky“ Tento rok také těm, kdo si myslel, péče o nedostatečného vlasy letos Vyzývejme se! Jsem si jistý, že si s ním můžete s radostí užívat. Buďme ale opatrní, abyste nepoškodili kůži, pozorně!

Navíc "Skincare University" má mnoho užitečných informací o zdraví, kráse a životním stylu žen. Podívejte se prosím.


Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena