České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Miluji tři věci, které ženy chtějí vědět, aby se dítě chtít ... úhledně těhotenství s sebou

 


Měli jste na mysli „těžké těhotenství“ tělo bude …

„s ním Chci nádherné dítě ", přestože si myslím, že nemohu přirozeně těhotná. Vážně s ohledem na budoucnost s ním, jsme konfrontováni s naší "těhotenskou mocí" a hellip;

Znáte "mechanismus těhotenství" správně?

"Struktura těhotenství" Rozumí tomu správně? Nejen slova, jako je oplodnění a implantaci mechanismus, jak se pořadí a proč tomu tak, pak ať to pochopit, v detailu, co je v našem těle děje.

folikulární hormon (estrogen) a progesteronu (progesteron) se říká, že dva hlavní hormony žen, hraje důležitou roli při zajišťování ženské tělo náchylné k těhotenství.

Konkrétně estrogen způsobí, že zralý vaječník, sperma, zvýšení cervikální hlen (policista hlenu), který snadno vstoupit do dělohy, a působí tak, aby zvětšení tloušťky endometria.

potřebná pro těhotenský hormon je vylučován normálně Sonouede a mechanismus mužů a žen v práci s tělem ve všech vynikající načasování, těhotenství je usazen. Je to opravdu zázračný mechanismus, ne?

, aby se stal

snadné těhotenství tělo je „těhotenství snadné body-ústava“, je důležité zlepšit kvalitu dieta, cvičení, spánek. Buďte opatrní, abyste se nezbavili stresu a nezdržujte své tělo v pohodě.

Pokud je tělesná teplota nízká, krevní oběh se zhoršuje a potřebné živiny a kyslík nejsou distribuovány do vaječníku. Proto je studium považováno za hlavní faktor pro snížení funkce vaječníků.

Aktivně přijímáme jídlo pro zlepšení chladu. Také o tělesné hmotnosti, fluktuace jsou intenzivní, příliš mnoho váhy, zlepšíme nadváhu.

vztah
o „těhotenství snadné den jako den ovulace.“

Těhotenství je doprovázeno fyzickou načasování. Snadnost těhotenství načasování hormonální rovnováhy a ženské fyziologie přichází změny. Období, během kterého je těhotenství snadné, není tak dlouhé, obecně se říká, že je šest dní.

Neočekávaně míra těhotenství klesá v den ovulace.

Předpokládá se, že to ovlivňuje cervikální hlen (slon). Cervikální hlen, že hlenu ven z žlázy u vchodu do dělohy, má důležitou úlohu pro přivádění spermie do dělohy.

Často říkáme, že "těhotenství-snadné = den ovulace" je poněkud odlišné. Nejúčinnější je těsně před ovulačním dnem. Začněme měřením bazální teploty těla a znalostí rytmu v těle.

Jak můžete najít rozkošné dítě

Tam může být dlouhá cesta k otěhotnění. Ale sen o tom, že vidím tvář mého krásného dítěte, si užíváme těhotné!

Kromě toho, ti, kteří se chtějí dozvědět více o základních znalostí 妊 活, prosím všemi prostředky snažit kontrolovat výrobky zdravotní péče univerzity.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena