České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Není to pro menstruaci během menstruace špatné? Učitel se s ním dobře vycvičí

 

Můžu být v mé menstruaci ještě erotická?

Oba tělo a srdce jsou během menstruace nestabilní. Sexuální aktivita je obava, zda mravenci nebo hrušky. Ve skutečnosti existují rizika v sexuální aktivitě během menstruace. Budu mluvit o způsobech, jak se vyhnout sexuálnímu riziku a sexuální ztrátě během menstruace.


během menstruace je snížení sekrece estrogenu

v případě, že je u žen před menopauzou žádné fyziologické, vagina se udržuje v silně kyselé, jako jsou například baktérie je chráněn tak, aby nedošlo k chovu To je. Je to díky vaginálním domorodým bakteriím Daidelain bacilus, že vagina zůstává silně kyselá. Tato bakterie je druh bakterií mléčného kvašení, produkuje kyselinu mléčnou je super kyselé látky, pozorujeme v pochvě.

je vaginální uvnitř je pokryta sliznicí, epitelové buňky sliznice, opakované přehrávání a pádu působením estrogenu, udržuje vždy požadovanou tloušťku. Bacillus daedelain (kankin) produkuje kyselinu mléčnou tím, že jí tuto klesnou buňku. Avšak během menstruace, po narození a postmenopauze, estrogen klesá a Dederlin Bacillus klesá. Proto je během menstruace snadné, aby se bakterie šířily v jemné zóně, což usnadňuje vznik cystitidy. Během sexuální aktivity se bakterie a Escherichia coli ve vagině rozšířily a snadno se mohly dostat z uretrálního meatus.

Existuje sex pro prevenci cystitidy? Do

během menstruace je funkce, která vydává krev z těla, krev je tlačena zpět do těla vložením sexuální aktivity, je také považován za pravděpodobný, aby se zátěž pro tělo. Z výše uvedeného je nejlepší vyhnout se sexuální aktivitě během menstruace.

Nicméně, když se to nevyhnutelné, „před a po pohlavním styku, čisté do pochvy atd sprchový kout“, „opotřebení kondomů“, „po sexuální aktivitě jít na záchod“ v tom, že Buďte opatrní. Také se vyvarujte sexuální aktivity po cystitidě, protože příznaky se mohou zhoršit.

sexless pár, postupně se zvyšuje.

Když je od Kale pozván, existují lidé, kteří mají strach, že se mohou stát bez pohlaví při odmítnutí &hellip, protože jsou to menstruace. Ve skutečnosti jsem v dobrých podmínkách, ale v posledních letech se zvyšují nezletilé páry. Pár

říje pocit je, zvyšuje možnost jít na skleničku s přáteli, jako je pokusit se o víkendech samostatně, buďme vědomi času, který tráví každý nezávisle na sobě. Může to být příležitost prolomit vztah známosti.

Vzpomeňte si také na pocity, když jsem byl v lásce a dejte si zábavy naplněné termíny. Vzhledem k tomu, že je v blízkosti, je efektivní jít na výlet nebo jíst a zůstat v hotelu. Je důležité si učinit čas, abyste mohli strávit jen dvě hodiny s několika hodinami, aniž byste měli výmluvy zaneprázdněni.

Nemůžu chránit své vlastní tělo jenom já

Jak to bylo? Sexuální styk během menstruace je místo, které chcete vyhnout, protože existuje možnost, že to bude zátěž pro vaše tělo. Pokud se stanete cystitidou kvůli sexuální aktivitě, informujte o ní partnera a snažte se ji zabránit společně. Zastavme sexuální aktivity s lidmi, kteří nejsou ohleduplní a nevědí druhou stranu.

Ostatní, "Zdravotnická univerzita" má spoustu užitečných informací o zdraví žen, kráse a životním stylu. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena