České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Zaprvé od přijetí vzpurné doby? „S pozdravem mami“ lásku „Taši výpočtu přilákat výpočet“ Rodičovství chirurgický zákrok

 


Dětské povstaleckou …

opatrovat a nevím vztahu rodič-dítě, které končí jen Nicméně nevím, co mám dělat, když je před mnou dětské vzpurné období. Vzpurné období má překonat jak děti, tak rodiče. Naučme se, jak léčit vzpurné období.

Rebelské období přijde "dvakrát"!

Věděli jste, že vzpurná fáze přichází dvakrát? Je rozdělen na dvě období jako "první vzpurné období" a "druhé vzpurné období".

dokončil sazenice dětství je ego, to začalo se pohybovat těla samy o sobě, proč to učinil přišel k odporu v situaci, kdy to je. Snažím se provádět své vlastní kroky s vlastní vůlí.

Toto je definice prvního vzpurného období. Jaká je definice druhého povstání?

a pozdravit dospívání junior středoškoláky - středoškolský student mysl se postupně rozrostla do dospělých, tím silnější pocit, že chcete, aby bylo zajištěno právo na sebeurčení na vlastní pěst. Z tohoto důvodu je „hlučný!“ Chcete-li být rušení z rodičů, který zvyšuje I reakci, jako je například „nesouvisející s rodiči!“.

, protože vše, co máte dítě, které nezvyšoval hlas přišel promluvit najednou až nyní, mohlo by neotřelým to, čemu se říká růst. Pojďme s jistotou.

Jaké děti myslí na vzpurné období?

jako jejich vzpurný „Moje děti would're přemýšlel, co to sakra,“ Myslím, že už vím, proč a. Jaké věci skutečně myslí děti?

Vzhledem k tomu, že je také čas, aby se potýká s cílem nezávislosti ze strany mateřské společnosti, oscilačního pohybu mezi zkažený a sobecký, často srdce bude v nestabilním stavu. To je nepostradatelný konflikt v procesu přechodu od dětí k dospělým, takže bude obtížné se jim vyhnout.

Pokud si myslíte, že jste se vzbouřili, najednou se stanete přístupným … Mám pocit, že budu blázen. Takový protichůdný postoj se nazývá ambivalentní (bivalence). Vzhledem k tomu, že toto je charakteristika dospívání, neměli byste tolik vadit. Zažiji nezávislost zažíváním Ambarebenzu.

rodič je mimochodem " pasivní a rdquo; v něm

, nebo se snaží vzít na vědomí vzpurné děti, Nemyslete si, že Toka bude Shikaro. Věci, jako je vzpurné období a dospívání, určitě přicházejí k nějakému dítěti. Od té doby, co existovali, je důležité pozorovat pozornost.

Dítě v tomto období nemůže žádat rodiče o pomoc zepředu. Je důležité, aby rodiče podporovali pozadí dítěte a poslouchali, kdykoli dítě něco mluví. Nepřerušujte rozhovory na cestě, pořádně poslouchejte až do konce.

Děti tohoto období nemají rádi pocit změny mysli. Vyhnout trvalé kontroly jen proto, že postoj změnil, to nepopírá, že děti, aniž by příliš mnoho zásahů, budu dívat tiše. "Nestling, watching …" Bilance přidání a odčítání je důležitá.

Vytvořte dobrý vztah rodič-dítě

Postoj sledování a podpory dětí je důležitý. Rovněž naši rodiče by neměli být zdůrazňováni intenzitou postojů jejich dítěte. Pusťme se stresem a necháme to dobře se rozcházet.

Kromě toho, ti, kteří se chtějí dozvědět více o vzpurný, puberty, prosím všemi prostředky snažit kontrolovat výrobky zdravotní péče univerzity.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena