České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Nebezpečný signál k tomuto trendu! Symptomy dětské "osýpky" a metody prevence, učit

 


Má symptom "spalničky" podobat se nachlazení? Ošípané (osýpky) jsou infekce způsobené infekcí způsobenou virem spalniček a mohou způsobit závažné život ohrožující komplikace.

Pokud jsme infikováni virem spalniček, po inkubačním období 8 až 18 (průměrně 14 dní) vstoupíme do "katarského období". Období katarální, že doba se objeví „katarální symptomy“, to udeří v časných stádiích, kdy rozdělena do tří spalničky příznaků.
a

příznaky nachlazení, horečka, kašel, rýma, a příznaky podobné nachlazení, jako je kýchání, objeví příznaky, jako je zánět spojivek, jeviště, kde jsou postupně stává silnější. Nedorozumění jako chlad, objev "spalniček" může být zpožděn.

„vyrážka“ také

poté se objeví, bude teplo padat jednou, brzy 39 stupňů nebo více s vysokou horečkou, se objeví malé červené vyrážky, je to druhá etapa Vstoupím do "erupčního období". Vyrážka začíná obličejem a krkem a postupně se rozšíří na celé tělo.

Po této vyrážce bude horečka klesat a příznaky se uklidní jako celek. Když začínám mířit do zotavení, vyrážka, která se objevila, zmizí čistě během několika týdnů.

Věnujte pozornost infekční cestě "spalniček"! Infekce způsobená

· kapénkovou infekcí

infikovaných lidí kašli nebo kýchání v propuštěn úvodních (jemných kapek vody), lidé kolem by vdechovat přímo.

· Infekce vzduchu

Infekce způsobené odpařením vody stříkající a vyschne ve vzduchu a vdechováním.

· Kontaktní infekce

Infekce prsty dotýkajících se objektů s virem.

Pokud slyšíte módní informace, neměli byste se co nejvíce vyhnout tomu, abyste měli místo s mnoha davy. Také se můžete pokoušet poslouchat módní informace v zahradách, základních školách atd.

Komplikace způsobené "spalničkami"

· pneumonie

Pneumonie představuje asi polovinu komplikací spalniček, vyžadujících ventilátor Je to velmi nebezpečná komplikace, která se někdy mění na smrt nebo může být mrtvá.
sekundární infekcí

· zánět středního ucha

bakterie v zánětu, který se vyskytuje ve středním uchu (zadní část ušního bubínku), nebo uši bolet a ven hnisu z ucha Udělám to. Otitis media se vyskytuje u přibližně 5 až 15% pacientů s osýpky.

Existují další rizika, která mohou mít za následek vážné komplikace, "spalničky". Protože je to každoročně epidemie, má tendenci lehce přemýšlet, ale snažit se neinfikovat co nejvíce a zkusit se s tím předčasně vypořádat, pokud se nakazí!

"Mytí a mytí rukou" to nemůže zabránit! Co?

virus spalniček a infekce vzduchu (plovoucí dlouhé časové období se virus ve vzduchu), protože infekce síla je také velmi silná, nemůže bránit pouze kloktadlo a mytí rukou. Pro prevenci je důležité očkovat a získat imunitu vůči viru. Kombinovaná vakcína z

spalničky, zarděnky, více než dvakrát v době 1-letý a základní školy před jeden rok, můžete získat zdarma jako „rutinní očkování“. Navíc, pokud chcete očkovat dříve, můžete také s Vaším lékařem konzultovat, abyste odpověděli.

jako „spalničky“ nakloněním Jak identifikovat

ucho k epidemii „zarděnek“, spalničky epidemie brzy zabývat

plochu a dvůr, ve školách Pokud ano, můžete být schopni potvrdit informace obědovou komisí nebo oznámením úřadu. Naslouchejte epidemii infekčních onemocnění a připravte se na preventivní opatření!

Ostatní, "Zdravotnická univerzita" má spoustu užitečných informací o zdraví žen, kráse a životním stylu. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena