České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jaký je dopad na vaše břicho? Příčiny a různé problémy napravit žaludku překlenul

 
pokud

vesele rychle a zdravě vyrůst Chci

Mami, bez incidentu na dětském břiše, bych si přál, aby vesele rychle a zdravě vyrůstat To uděláte. Během těhotenství je však velmi choulostivá a odlišná od obvyklého stavu. Z toho důvodu se velmi obávám s malou změnou. Protože v

těhotná tělo se mění pozvolna, k panice, důležité jednat klidně s čistým pravé poznání. Zde hovoříme o břiše břicho napětí a problémy z roztoku během těhotenství.

, že děloha je větší, také

děloha se skládá ze svalu cítit napětí v žaludku. Z tohoto důvodu, když je akumulace je aktivně chování nebo únava, je třeba dráždí dělohy, se svaly dělohy smlouvy. Cítím tento stav jako žaludek žaludku.

Kromě toho, i když se děloha ve stavu, který není těhotná, je objem asi 50 ml, vyboulí do 4L před narozením. Takto se zvětší film nebo povrch kůže, která obklopuje dělohy utero zvyšuje nárazu, může se cítit jako tahová žaludku.

Kromě toho se stejným způsobem, jako je například kruh šlach a vazů, které podporují uterosacral děloha se visí, také se říká, že pocit, jako napětí v žaludku.

časné fázi těhotenství tenze jak

~ těhotné 15 týdnů jiného žaludku těhotenství má malou dělohu, frekvenci kontrakce není moc cítit napětí nízká pro žaludek. Nicméně, může se cítit jako bolest v dolní části nohy u kontrakcí vazů, které podporují podbřišku nepohodlí a dělohy vzhledem k svalu dělohy úseků. V

trimestru těhotenství 16-27 týdnů a napětí je žaludek a pohybovat se aktivně, ale nejčastěji odezní lží. Nicméně, pokud jste také ve zbytku nezapadá napětí žaludku, je nejlepší navštívit na „hrozící potrat“, „předčasný porod“ je podezřelý.

se nazývá hrozící potrat do stavu, ve kterém se během způsobující potrat. To bude diagnostikována hrozící potrat v případě, že takový doplňuje jako symptomy v méně než 22 týdnů těhotenství se objevily.
Jen proto, že byl diagnostikován s

hrozící potrat, nemusí nutně potratu. Kromě toho, nebo v doprovodu krvácení v době kratší než 12 týdnů těhotenství, bude také diagnostikován s hrozícího potratu v případě, že potrat je podezřelý. V takovém případě je potvrzeno či není záchvaty embrya, což je předběžná fáze plodu.

Kromě toho, otevření děložní čípek podle děložních kontrakcí nastat mnohokrát, nebo byly pravděpodobně z plod, roztrhaný fólie, aby se zabránilo výtoku plodové vody, plodovou odtok tekutiny a na vnější straně tělesa nebo jste skončili, to je diagnostikována jako „předčasný porod“, když v každém okamžiku pod pravděpodobnou příčinou předčasného porodu situaci.

pozdní fázi těhotenství 28 týdnů až 40 týdnů nebo později, je zřejmé, že žaludek se stává těžce děložní stahy. Nebo neměli odejít napětí žaludku, i když zbytek být doprovázeno krvácení a bolest, ať co nejdříve konzultace.

Kromě toho, protože v 37. týdnu těhotenství nebo později je kladné produkční období, v případě, že žaludek napětí dochází pravidelně, je pravděpodobné, že práce. Je-li bolest nenásleduje odezní, pojďme navštívit, protože tam je podezření na odtržení placenty.

, když je žaludek protáhl se nejprve odpočívá

, když je žaludek protáhl znamená, že nejprve nejlépe si odpočinout. Najdeme si místo, kde můžete okamžitě odpočívat, i když jste venku. V případě, že přirozené napětí žaludku ustupuje tím, že si odpočinout, nezadávejte konkrétní obavy. Nicméně, pokud jste také ležící asi hodinu nezapadá napětí žaludku, je bezpečný při návštěvě praktického lékaře.

jak
pro dítě pro mámu

, jak to bylo. Chcete-li mít maminka dítě je také zdravá zdraví důležité, že budete platit a mějte na paměti, aby nedošlo k dát nadměrnou zátěž na těle v každodenním životě, pozornosti či nenastane něco potíže. Vždy se nebo se cítí jiný, pokud to může být úzkost, buďme jisti, obraťte se na svého praktického lékaře!

Ostatní, "Zdravotnická univerzita" má spoustu užitečných informací o zdraví žen, kráse a životním stylu. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena