České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Můžeš být snadno cílen ... Psychopatální psychologický test, proč to nesnažíš?

 


Můžete být snadno cílen … Self-check first! Psychopáti jsou považováni za druh duševní nemoci, která je protisociální osobností. Lidé s touto poruchou jsou charakterizováni špatnými emocemi, špatnou schopností sympatizovat s ostatními. „Jedna osoba psychopati v pěti násilníků“ a že podle profesora kanadské University of Montreal.

Neexistují pro vás ani pro tuto osobu žádné psychopaty? Naopak, může to být typ, který je snadno cílený. Abyste se nepoškodili psychopatu, který může být blízko vás, zkontrolujte ho jednou.

Buďte opatrní s touto osobou! Vlastnosti
psychopatů jako hlavních rysů

psychopati (psychopatie), je „empatie chybí, je na soupeře,“ „sám věřit, že to je univerzální, mít arogantní postoj“, „v ústech Je dobré, abych se mohl ukázat atraktivně, abych čerpal z jeho sympatií a zájmů. "

Také děsivě neexistuje žádné "svědomí" pro psychopáty, a pro vaše vlastní zájmy je nekompromisní, aby oklamali ostatní tím, že říkají ostatní. I když je druhá strana ublížená, nezdá se to být vinné. Nemůžu tomu uvěřit, ale je to charakteristika psychopatu.

Proč se stane psychopathem?

Důvod, proč se stane psychopathem a jeho příčina, nebyl ještě jasně objasněn. Bylo zjištěno, že je postrádající schopnost zpracovávat emoční informace do mozkové kůry, 50% z rysů psychopatů je, že to bylo kvůli genetické.

a zbývajících 50% z dětství zanedbávání (zanedbávání) zkušenosti, také věří, že to vzhledem k růstu životní prostředí, jako je nedostatek náklonnosti. V každém případě je pro léčbu psychopatů v té době už nebylo prokázáno, že se říká, že je velmi obtížné reformy. Proto musíte vědět, jak s touto škodou jednat.

Co je dobré vědět Náprava
do „běžných“ psychopatů a

Ve skutečnosti, pokud je obeznámen vyskytují psychopati, jak to děláte, řeším. Představíme součástí klinického psychologa ve Spojených státech navrhli „Psychopati 13 pravidla pro (ne člověka svědomí).“

1. že svět to'm také žádní lidé, kteří doslova svědomí,
spolknout hořkou medicínu

2. své vlastní intuice, a oponentních titulu (pedagogů, lékařů , leader, milovníky zvířat, v případě humanitární, je dána mezi tím, co rodiče) řekni rozdělena
, následovat své instinkty

Kromě toho, „pochybovat o autoritu.“ Existuje pravidlo jako "pochybovat o dobrých slovech". Neexistuje účinná léčba psychopatů. Abychom se vyhnuli problémům, musíme se bránit, aby se lidé kolem nich nezúčastnili psychopatů. Psychologická situace


myslím, že většina, že jste chránit

„Psychopati“ nemá Mluvený v obecném smyslu, aby se znovu a znovu položit. Chraňme se jako první prioritou, aniž bychom se snažili přinutit se pochopit.

Ostatní, "Zdravotnická univerzita" má spoustu užitečných informací o zdraví žen, kráse a životním stylu. Prosím, podívejte se všemi dostupnými prostředky.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena