České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Děti nejsou jediné, co dělat!

 


Jaký druh nemoci "spalničky" jako dospělí a těhotné ženy "spalničky"?

spalničky (spalničky) je infekční onemocnění způsobené infekcí virem spalniček, je také pravděpodobné, že způsobit vážné komplikace, jako je život ohrožující. Virus osýpky je údajně nejvíce infekční mezi běžnými viry.

virus spalniček je virus, který má „kapénkovou infekcí“, „vzduch infekce“, „nakažlivá“, různé infekce trasy. Když

imunní žádná osoba je napaden, silná infekce se říká, že více než 90% se bude vyvíjet „spalničky“. Jaké příznaky vznikají, když je dospělý infikován?

Jak se liší od dětí? Infekce s příznaky

virus spalniček z „dospělého spalniček“, po inkubační době 8 až 18 dní, kašel, kýchání, výtok z nosu, se teplo z asi 38 stupňů s, jako je podlitýma očima, Malé bílé skvrny nazvané "kopriické skvrny" se tvoří v sliznici v ústech.

Poté, co se v horku, ale okamžitě se stává vysoká horečka asi 39 stupňů, s ní bude šířit malou červenou vyrážku na těle.

Až dosud mají dospělí i děti téměř stejné příznaky. Takže, jaké obavy máte, pokud se dospělá "spalnička" stává těžkou?

Vzhledem k tomu, odporové síly ze strany vyčerpání pád, snadno způsobit komplikace, jako je zánět středního ucha „“ „zápal plic“, „encefalitidy“, jsou-li závažné, někdy vést k smrti. Děti do 5 let a dospělé starší 20 let mají komplikace.

těhotná žena je na rozdíl od rizika
času trvalo na „spalničky“

„zarděnky“, a to i v případě spalniček trpících během těhotenství, vrozené dětské bříško Říká se, že je malý výskyt malformací. Nicméně riziko "předčasného porodu" a "potrat" ​​bude vysoké.

narození méně než 22 týdnů těhotenství do 37 týdnů a předčasný porod, potrat je způsobit smrt dítěte na počátku (před 22 týdnů) těhotenství.

předčasný porod, potrat, při pohledu na asi 30% pana těhotných žen trpí spalničky, 90% z nich, od objevit vyrážky u matky, byla hlášena k nim došlo během dvou týdnů Zdá se. Pokud se podíváte na toto číslo, uvědomíte si to horor.

opatření
by mělo být v zájmu „spalničky“ prevence

viru spalniček, kontakt, žbluňk, i infikované některou z infekce trasy vzduchu, je velmi nakažlivý virus je silná . Z tohoto důvodu se v jako je oblečení, kloktadlo, ruční praní masky, nebude moci zabránit jak je to možné.

Jediný způsob prevence, vakcína naočkováno, že vyhrajete imunitu předem za viru (očkování, můžeme být také osoby, které trpí spalničky).

Očkování však nelze podávat, když těhotná. Z tohoto důvodu doporučujeme předem vakcinovat ženy, které myslí na těhotenství a rodiny obklopující těhotné ženy. Pokud ji nemůžete přijmout, pokuste se vyhnout se takovým opatřením, jako je vyhýbat se davům.

utrpení před což má za následek „preventivní opatření“

infekčnosti silný infekční onemocnění, jako je „spalničky“ je, můžete zpomalovat protiopatření od vypuknutí je potvrzena . Pokud se zajímáte, jestli jste imunizováni sami sebe, předem obdržíte protilátkové testy v lékařských zařízeních.

"Zdravotnická univerzita" má mnoho užitečných informací o zdraví žen, kráse a životním stylu. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena