České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Znáte rozdíl mezi významy "kontroly" a "kontroly", které se zdají být podobné?

 


se zdá být podobné, když už mluvíme o které přijde na mysl, když slyším, že jsem úplně jiný

„oddanost“, zdravotní diagnóza a screening rakoviny a gynekologické vyšetření. Jsou to stejné v tom smyslu, že zkoumat tělo, jsou tam dva v „zasvěcení“, „screening“ a „lékařského vyšetření“, tam je rozdíl v tom smyslu a účelu.

Jako stručné vysvětlení je "kontrola" vyšetřovat konkrétní nemoci. Dalším "lékařským vyšetřením" se rozumí zdravotní prohlídka.

Chcete-li i nadále žít zdravě, to je buď „věnování“, když důležité vědět, kde a jak bych měl navštívit. Který teď potřebujete? Podívejme se na to!

Kdy je potřeba "screening"?

Lékařská prohlídka provede určitou nemoc v rané fázi. Mezi nimi bude "screening proti rakovině" účinným způsobem, jak odhalit rakovinu časně. By se nachází v pokročilé i když ne počátečních fázích, je možné včasné léčby, to je cílem je snížit úmrtnost na rakovinu.

Věk screeningu na rakovinu se bude lišit. Například, „karcinom děložního hrdla“, které jsou často v poměrně mladé generace již více než 20 let, je předmětem, 40 let nebo starší, v jiných druhů rakoviny. Můžete požádat místní samosprávu, aby požádala o postup prověřování.

Kdy je "nutná lékařská prohlídka", kdy?

Lékařské vyšetření, což znamená zdravotní prohlídku, bude provedeno pro vlastní péči o zdraví a péči o zdraví. Dokonce i když máte pocit, že ve vašem těle není žádná abnormalita, můžete objektivně pochopit zdravotní stav tím, že obdržíte pravidelné lékařské prohlídky.

"Zdravotní vyšetření" je potvrdit, zda tělo, jako je výška a hmotnost, je zdravé. Pro prevenci nemocí a udržování zdraví, ve vzdělávacích institucích nepřesahující společností a základní školy - Univerzity, pravidelně zdravotní diagnóza byla provedena. V nedávné době můžeme také provést konkrétní lékařskou prohlídku, abychom vyšetřili onemocnění životního stylu.

Je nutné "zdravotní vyšetření" Vaší společnosti?

Každoroční zdravotní prohlídka provedená v práci je stanovena zákonem o bezpečnosti a zdraví při práci. Společnost je povinna provádět zdravotní prohlídky pro zaměstnance. Tato zdravotní prohlídka se provádí nejen pro zaměstnance, ale i pro zaměstnance na částečný a částečný úvazek v závislosti na pracovních podmínkách.

Kromě toho může být pro ženy vyšetření prsu a vyšetření děložního čípku přijato jako opce. To může stát v takovém rozsahu, ale doporučuje se, protože vám ušetří problémy s tím, že půjdete sami.

Využijte "kontroly" a "kontroly stavu"

Pro zachování zdraví je "kontrola" a "kontrola" velmi důležité. "Je to obtížné" "Zapomněl jsem náhodou" je odpad! Využijte co nejvíce příležitostí.

"Zdravotnická univerzita" má mnoho užitečných informací o zdraví žen, kráse a životním stylu. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena