České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dále jen „rakovina jater“ Monsieur nebo člověk se vyvíjí?

 

k životaschopnosti a prevence cestě přes boji rakoviny

jater, Monsieur nebo hudebníků Guy pracovalo zpáteční prohlášení o svém rozhlasovém pořadu. Ze všech rakoviny, rakoviny jater, což představuje vysoké nemocnosti v šestém místě. Popisuje příčiny a prevence metody.

vysoká odolnost, „orgán ticha“ játra
s

ze mi připomíná jater v každodenním životě, si myslíte o tom, kdy budete pít příliš mnoho alkoholu. Vzhledem k tomu, že játra je méně pravděpodobné, že pocit rozrušení a bolest, je to orgán, který je také označován jako „orgán ticha“. Největší v orgánech, stejně jako byl vystřižen 2 na 3 minuty, po půl roce nebude mít odolnost divů, která se vrací k původnímu.

Funkce pomoci vytvořit žluči trávení, funkce pro zpracování a skladování živin, jako je například schopnost neutralizovat škodlivé látky, jako je alkohol játra, to je velmi důležité orgány zodpovědné za přibližně více než 500 děl ,

věci Mnoho vývoje rakoviny jater, „hepatitida“ Je to příležitost

rakovinu jater, a to především ty, které postupovaly od virových hepatitid, který metastázovat z rakoviny jiných orgánů to může být rozděleno do. Z normálního jater, v případě, že se náhle stala rakovina jater nebude moc myšlenka.

Mezi hepatitidy, to vyžaduje zvláštní pozornost těm virové. Je to proto, že většina z rakoviny jater dochází z virové hepatitidy. Nicméně, protože to je to, že není s největší pravděpodobností infikována virovou hepatitidou v každodenním životě, nebudete bát, aby se objevil virus jednou kontrolována. Je-li zjištěno, že

virus, protože možnost se pak stávají rakovina jater je vyšší, doporučujeme pravidelné diagnózu.

hepatitidy příčin
rakoviny jater

, která může být vyloučena s kontrolou virem je virus hepatitidy B a virus hepatitidy C. Když infikovaných virem hepatitidy, 10-15% v hepatitidy B, 60 až 80% v hepatitidy C je vede k chronické hepatitidy. Když je hepatitida chronicky následoval, fibróza jater zálohy destrukcí a regeneraci jaterních buněk se opakují, což pravděpodobně způsobí cirhóza jater a rakoviny.
také infikováni virem hepatitidy

, není tam žádná subjektivní symptomy, říká se, že mnoho lidí si neuvědomuje, že jsou nakaženi. Proto, jakmile to i při absenci příznaků, je důležité přijmout inspekci virus hepatitidy. I to mělo v případě infekce, provedením vhodného ošetření může snížit výskyt rakoviny jater.

kontrola jater není potřeba! Vzhledem k tomu, včasné odhalení je sotva ze subjektivních příznaků, dokud vývoj značně

rakovinu záchraně životů, o jaká léčba je váhavý, nová rakovina je pravděpodobnější po léčbě také v játrech Jde o to, je hrozné místo rakoviny jater. Lidí s diagnózou rakoviny jater, také neměla být přehlížena postava podíl lidí, kteří jsou naživu po 5 letech je 34,8%. Před rakovinou, jsem objevil v rané fázi v době infekce virem, je k léčbě důležitá.

efektivní kávy na prevenci rakoviny jater! Co?
od

různé studie, které byly provedeny tak daleko, je však zřejmé, že pití kávy je zde možnost snížit výskyt a úmrtnost riziko vzniku rakoviny jater.

lidé pít nebo více denní kávu, ve srovnání s těmi, kteří sotva pijí bylo zjištěno, že riziko úmrtí na rakovinu jater, které mají být sníženy o 50%. Stejný účinek je také pozorován u lidí, kteří jsou infikováni virem hepatitidy C, v lidech, kteří pijí kávu nebo více každý den, z důvodu, že riziko úmrtí na rakovinu jater ve srovnání s těmi, kteří nepijí je snížena o 61% se získá přímo pod.

je pomalý z venku příznaky! Pro prevenci orientované
péči jater v

poruchy jater je méně subjektivní symptomy, prevence je pravda, že kamenem. Snažíme se, aby nezneužívali játra od obvykle, pokud existuje podezření na hepatitidu je ujistit se dostanete okamžitou kontrolu.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena