České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

"Igga" způsobené sušením? Příručka pro řešení "bolesti v krku" na podzim

 


Proč není to jen sucho, důvody, proč je hrdlo nakloněno

Žíznivé krk začíná, hrdlo zmrzne Existují různé příčiny. Například to je jeden z důvodů, proč dochází k chronickému zánětu v sliznici krku kvůli kouření. Může to být kvůli nějakému alergenu, že hrdlo hoří. IgG v krku pokračuje, ale pokud není zjištěna žádná abnormalita, i když je vyšetřována, neexistuje možnost dalších onemocnění, pocit abnormality hlavy v krku Může být diagnostikován jako. To je také považováno za způsobené stresem.

Přestože je to bolestné v krku, které má tendenci být ponecháno bez dozoru, pokud se zdá být prodlouženo, bylo by lepší poradit se s Otorinolaryngologií. Zkontrolujte, jaké další věci lze považovat za příčinu podráždění krku.

Proč bych měl sledovat suchost a opatření v krku?

V Japonsku s vysokou vlhkostí se vyrábějí budovy s vysokou vzduchotěsností a používá se také klimatizace a vytápění, což znamená, že stupeň sucha v místnosti je vyšší než v minulosti. Problémem je, že existují typy, které upřednostňují vysychání na viry a bakterie. Pokud je hrdlo suché, bakterie a viry mají tendenci snadno napadat.

Garglingem po návratu domů vypláchnu viry a bakterie, které vstoupily do dýchacího ústrojí, které běželo z nosu na krk, zatímco jsem ven, a také mi navlhčuje krk. Pro prevenci nachlazení je dobré uklidnit se zeleným čajem nebo čajem atd., Které mohou očekávat sterilizační efekt katechinu.

Dobré jídlo pro kontrolu zánětu krku

Zánět způsobený viry a bakteriemi, které lze považovat za jednu z příčin želvových mechů. Pro potraviny s baktericidním účinkem a antibakteriálním účinkem se zdá být pravděpodobné, že se očekává účinek zmírnění svalových hrdlů. Je dobře známo, že když ucítíte zimu, zázvor hubů Daikon potlačuje zánět krku.

Med má baktericidní a protizánětlivé účinky, které pomáhají při řízení zánětu hrdla. Kromě toho, pokud bude bakterie se snadno množí, takže nechat slinách hodně a lízat med, bude rovněž hrdlo sliznic před vysycháním, ale na suché prevenci krku.

Ředkvička obsahuje velké množství vitamínu C a enzymu a má funkci potlačující zánět. Doporučuje se, abyste konzumovali syrové, ředkvičky a drcené, ředkvičky a med, "rýžovou rýži".

Kromě ředkvičky a medu jsou uvedeny potraviny účinné k potlačení zánětu na následujícím odkazu. Chtěli byste to okamžitě vyzkoušet?

Jak to bylo? Která bolest je špatná, ale bolest v krku. Necháme to sami a podívejte se na informace o příčinách a opatřeních na Univerzitě zdravotní péče!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena