České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

[Typ] mezinárodní celebrity také blázen ♡ krevní typově specifické doporučuje dieta

 


Jásira mechanismu
v krevní dietu

Dadamo Dr. množství kortizolu stresového hormonu, který je příčinou obezity a kompatibilita lektinů proteinu, který je obsažen ve složkách je třeba poznamenat, že odlišná od krve, přišel s krevní skupinou stravy. Každé snížení množství Korechizoru podle krevní skupiny, bylo navrženo, že může dieta požitím lektin, který vám vyhovuje.

Když je jídlo, které mu oblek na krevní skupinu, pro trávicí funkci a imunitních funkcí zvyšuje, můžete jít na dietu při zachování zdraví. Kromě toho, pokud je typ specifický krevní strava, nejen účinně hubená, jako je získání krásné pleti se mohou stát dobrou fyzickou kondici, zdá se, kosmetický efekt lze také získat.

kořeny a je k dispozici
každého krevní

· B · O · AB 4 druh krevní - není nutně byly všechny přítomny od začátku, mají různé kořeny, v uvedeném pořadí Budu. Vysvětlete si každý typ kořenů.

· první narodil narodil typ O

V první řadě byl typ O. To je odvozeno od africké osoby Cro-Magnon asi před 40 000 lety. Byli lovem a etnickými, jedli hodně masa. Když jsem byl

· následuje typu A
zemědělských etnických

Další BC 20,000 roky, zemědělství etnické skupiny se objeví v Asii a na Středním východě. Jsou to otcové typu A. Jednalo se o zemědělské národy, především o bylinné potraviny.

· 1 před 15.000 roky, aby typ B se objevila

kočovníky, které se objevily v himálajské horské oblasti kolem doby BC 15.000 let je předkem typu B. Jedí konzervované potraviny, jako sušené maso a sýry, byly také rozdílné stravovací návyky je typ O a typ.

· Na závěr AB typ

Poté, typ AB je jeho jméno, krevní skupina, která má znaky obou typu A a typu B, přesto je jen historií asi 1000 let To je zvažováno.

V 40% typu A pro OK potravin · NG potravin

Osaka Červeného kříže Blood Center vyšetřování Japonců, poměr populace typově specifické krev je typ A 40%, B Oznámený je jako 20% typ, 30% typ O, 10% typ AB. Tento poměr se výrazně liší od země k zemi, Mexiko typu A je malá, Indie zdá se, že je také zpráva takových typu B účty pro více než 40%. V ingredience vhodné pro daný typ A, který zabírá na vrchol v Japonsku na začátku, ti, kteří se zdržely Podívejme se z dobrého jídla.

Typ zemědělství folk, strava zeleniny centra je vhodný, s metabolismem oslabuje vzít mléčné výrobky. Mléčné výrobky způsobují obezitu, pokud jsou užívány příliš mnoho.

vhodné jídlo: zelenina obecně, ovoce, fazole, miso

dopředu bylo lepší jídlo: mléko, mléčné výrobky, maso mnoho
-fat
zdůrazňují K věci! Od A-typ lidí o metodu cvičení

A typ doporučení se snadno hromadí stres, účinně začlenit relaxační cvičení. K dispozici je relaxační účinek, jóga, což je také populární jako stravy, se doporučuje jako cvičení, které mohou být zároveň hojení mysl. Tai Chi je také žádný násilný pohyb, je efektivní, protože to může být provedeno v provozu pomalý.

Jiné, chůzi nebo jogging, plavání, rovněž čelí hnutí, které provádí po dlouhou dobu, jako je golf.

Jak to bylo? U typu A se zemědělskými etnickými kořeny, japonský, že základní potraviny rice vypadá prostě perfektní pravděpodobností říci, že jídlo kultury. Příště vám řeknu vydání typu B!


Osaka Červeného kříže Blood Center

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena