České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Také [mezinárodní celebrity listy] Miranda a Beyonce kosmetické účinky na zdraví konzumentů ♡ „křemičitého vody“ je úžasné

 
Je dobré

Krása, loajální početné a pomluvu i celebrity jako je Miranda Kerr a Beyonce "Křemík". Typ minerální látka, která je ve skále a jílu, je to, co je také přítomný v lidském těle. Budeme představovat použití silikátů a kosmetických efektů celebrit.

práce
z oxidu křemičitého, která je nepostradatelná pro kůže a kostí tvorby

oxid křemičitý (= křemík-křemík) je kost, vlasy, jsou zahrnuty, jako je na různých místech krevních cév, mezi nimi nejvíce Kůže je obsažena hodně. Vzhledem k tomu, že slouží také pomoci produkci kolagenu, bylo, že je efektivní, aby pružnost pokožky a příjem kolagenu a oxidu křemičitého spolu. Kromě toho výzkum odhalil vztah k osteoporóze. Silný a vyžaduje vápník, aby se silné kosti, ale tak, aby efektivně absorbovat vápníku v těle, byl jsem zjistil, že je funkce křemíku je tak důležité.

Co se stane, když je křemík krátký?

křemičitý kolagen, elastin, jako látka tvořící kyselinu hyaluronovou, chondroitin atd, je práce pro posílení pojivové tkáně. Vzhledem k nedostatečné pojivová tkáň je oslabena, nebo křehké nehty a kostí, příznaky, které vlasy vyjde, bude pravděpodobnější.

Vzhledem k tomu, že věk se zvyšuje, množství křemene v těle se snižuje. Vzhledem k tomu, lidé nejsou schopni produkovat oxid křemičitý v těle, budete muset vzít z vnější strany těla.

přívod oxidu křemičitého a ldquo; vodou rdquo; Karagao snadné a efektivní

křemičitý požitím ve stavu, rozpuštěného ve vodě, reagují s takovou kyselinou tělo aminokyseliny nebo organické kyseliny Bude schopen ukázat práci jako organosilicon. Nejen, že snadnost, že je pitná voda, a to i při zohlednění efektivity absorpce do těla, bude příjem minerální vody se říká, že jsou účinné.

Mnoho osobností také vypije vodu z křemíku. Obvyklá nápoj je voda, pouze v účinně nahradí oxidem křemičitým vody ", jsem zdokonalovat, krásu a mládež ".

Zkontrolujte potraviny obsahující oxid křemičitý! Obsah

z oxidu křemičitého se zjistí, že obiloviny, často zejména proso a pšenice. Nemusí být mnoho příležitostí ujmout proso v průběhu dne na den, ale zdá se, že by bylo relativně snadné si uvědomit změnu základní potraviny z bílé rýže s hnědou rýží.

Jiné, mořské řasy jako je wakame a řasy, ústřice, korýše jako škeble, ředkvičky, brambory, platí také zelenina, jako je sója.

vlasů a elasticity kůže lesklou a silná, jako nádob kostí a krve, hraje roli nepostradatelný všude oxidu křemičitého. Vědomě převzat z vody a potravin, a to vždy " Snažte se nevynechat, krása minerální "!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena