České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je opravdu zdědil? Jaký je vztah mezi příčinou "astmatu" a alergie

 


Jaký druh onemocnění je "astma"?

"Zdá se, že astma" se týká především onemocnění dýchacích cest. Pokud dojde k záchvatu. Sesa, nebo foukání s foukání s odstínem a oči, kašel a dýchací potíže.

a astma, dýchací obtíže a s paroxysmální, zvuk „sípání“, „pískání“ uslyšíte pokaždé, když dýcháním (dušnost, sípání), je onemocnění, opakující kašel. Předpokládá se, že v dýchacím traktu dochází k chronickému zánětu, který způsobuje přecitlivělost na respirační trakt.

Co je "příčina" astmatu?

Různé věci říkají, že způsobují astma, ale zdá se, že většina z nich je "alergie". Vdechuje věci, které se stávají alergeny, způsobují zánět dýchacích cest a způsobují astmatické záchvaty. Existuje mnoho dalších věcí, které způsobují zánět dýchacích cest, jako je infekce virem, stres, poruchy životního stylu.

· teorie alergie
of

astmatu lidi, protože státu, kde dýchací cesty jsou vždy zánět, jako je místnost prachu a nečistot, se děje útok dokonce k mírnému stimul. Kromě chilli a prachu hlavních alergenů reaguje na domácí prach, pyl, houby, zvířecí vlasy a lupy.

· trvá, jako je například infekce teorie

za studena, a virové infekce, může způsobit astmatické záchvaty pro bronchiální stává náchylnější k podráždění.

Má astma "geneticky"?
v

Jedna teorie je dědičnost astmatu se říkalo, spíše než „astma“ je genetická, jak se zdá, protože „astma snadno ústava“ je někdy zdědil je správné . Například, jak je senná rýma výsledkem genetického a tedy zdědil slabé konstituce alergenu způsobuje „astma“, čímž jsme tak, že může způsobit astma. Podle průzkumu mezi astmatickými pacienty představuje poměr "někoho s rodiči nebo bratry astma" asi 60% z celkového počtu.

Ve skutečnosti lidé s astmatem mají často alergie, takže se zdá, že jsou zděděni.

udržet
vědět, je náchylný načasování „útok“

Pokud jste vyvinuli astma, je nutné jít dobře s jeho symptomy. Předcházení příčin alergenů, prevence virových infekcí, únik ze stresového prostředí atd. Předem může zabránit některým příznakům. Můžete také připravit porozumění načasování, ve kterém se pravděpodobně objeví záchvaty.

Příznaky se neobjevují během dne během astmatických záchvatů a symptomy se objevují v noci a brzy ráno. Kromě toho je načasování, kdy se objeví astmatické záchvaty.

Skillfully manipulující útoky "astmatu"

Mnoho astmatu s výjimkou těžkých případů může zabránit záchvatům. Poraďte se s lékařem a uvidíme, jestli byste se s takovým problémem měli zabývat!

Navíc "Zdravotnická univerzita" má mnoho užitečných informací o zdraví, kráse a životním stylu žen. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena