České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Bude "budoucí rozvodovost" změněna v "spolužití před svatbou"? Jaké jsou triky, které trávíte celou dobu

 


Protože chci být kdykoliv s vámi.

Myslím, že existuje mnoho lidí, kteří si vybírají koexistenci, protože jsou vždy s námi jako oblíbená kari. Ve skutečnosti soužití před svatbou ovlivňuje míru rozvodů v budoucnu. Zde představíme změnu rozvodové sazby spolužákům a tipy, abychom mohli věnovat spoustu času.

Rozvedu se, když žiji společně před svatbou! Co? Když jsme zkoumali ženy ve věku od 15 do 44 let, bylo to 61% těch, kteří se sňali po dobu 10 let mezi ženami, které spolužily před svatbou s prvním ženatým partnerem. Na druhou stranu procento žen, které nežily manželství spolu s partnerem, než manželství, pokračovalo v manželství po dobu 10 let bylo 66%.

Navíc je jasné, že bez ohledu na to, zda jste byli zapojeni, když jste začali žít společně, ovlivní váš pozdější manželský život. Procento žen, které spolu žijí, protože zakázka byla manželství pokračuje po dobu 10 let,
což bylo o 10% vyšší než ženy začaly žít společně nezávazné

Kromě toho v případě mužů je to 18 Říká se, že% je také vysoké. Kromě toho, že pár začal žít společně v mnoha případech vzít do pěti let, mají tendenci si myslet, přípravné fáze manželského soužití v páru s vzdělání vysokoškoláků se stala silnější.

je mnohem tipů
soužití pro jste v dobrém příteli

​​Výsledek výzkumu je vyšší pravděpodobnost rozvodu, ale chtějí zůstat vždy spolu a spolu žít a milovat ho! Mělo by být mnoho lidí. Takže od této chvíle budu mluvit o trikách, které budou trvat navždy.

· Spijte ve stejnou dobu ve stejné ložnici co nejvíce

Pokud žijete v místnosti, místnost může být široce používána. Tam mohou být případy, kdy můžete mít dvě ložnice, ale co nejvíce ložnice je na stejném místě. Uvízl v Candid dvě osoby, ten den tam bylo, že i
Zkuste mluvit takhle v budoucnu
aby vytvořit

· 1 osoba času před spaním

2 osoby Skutečnost, že doba, kterou jsem získala, znamená, že doba jedné osoby, kterou jsem měla, byla snížena. Když se zasahují, soukromí se stává zbytečným a stane se stresujícím. Když chcete být sama, vyvažte to slovem a vyjděte.

Pevný management pevně

Při zvažování manželství je řízení peněz těžké. Není nutné plně spravovat peněženku druhého, ale je také nutné zkontrolovat, zda druhá strana ztrácí peníze. Pravděpodobně také doporučil
, aby se pokusili vytvořit pravidlo

Jiné 80% manželských párů, aby se strávit smírně po manželství má také konvenci, že měsíční úspory množství bylo rozhodnuto dva lidé. Pokud začnete s tím, co můžete udělat mezi těmito, můžete se lépe obejít. No, kolik vás za vás požádá?

Malá pozornost udržuje dobré vztahy navždy

Jak to bylo? To je Odoroki, že soužití před svatbou ovlivňuje míru rozvodu, ale je to příčina, která vytváří vztahy mezi sebou. Učiní vztah, že doba Nezapomeňte na ohleduplnost být dokonce zapotřebí mnohem smírné

Ostatní a praktické informace o zdraví a krásu a životní styl žen do „péče o pleť University“ Existuje spousta. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena