České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jeho srdce bylo v teple! Co? Se nestal „teplý ženy“ v „studené opatření“

 


2 je jednou z příčin vychladnutí pouze skončit špatný krevní oběh

prstů na rukou a nohou podílejí, existuje mnoho dívek skončit špatný krevní oběh, že Proč? Příčinou je pravděpodobné, že bude pokles krevního toku a metabolismu.

skončit špatný krevní oběh, tělo je teplý „ruce a nohy jen“ je to, že z příznaků, zima, a stát se hrozný člověk, nebo ne uspat noha je příliš chladno, nohy v noci a nebo mám tupé oči děje v předchozím chladu, není dostatek času spánku, říká, že často onemocní.
opatření

Konec špatný krevní oběh, je jednoduché, jak důležité, aby se zahřál, ale přesto končetiny. Jako je zápěstí nebo kotníku, je účinný i na teplo místo dostat krk. Kromě toho, je to tam je také základní metody zlepšování.

skrytý citlivost na chlad studený vestavěný!

trefně! Vestavěný citlivost na chlad je vnitřní orgány je studená. Ačkoli není tam žádný povědomí, že je zima, je to problematické, protože vnitřní teplota je nízká. Point říct je, normální teplota. Pokud se tělesná teplota je asi 36,5 ℃, nazývá se vnitřní teplota udržela na ideálu 37,2 ℃ ~ 38 ℃.

Když se vnitřní teplota snižuje, krevní oběh se nejen zhorší, ale také sníží imunitu a metabolismus. Například se počítá s tím, že základní metabolismus člověka klesá o přibližně 12 až 15% pouze snížením vnitřní teploty o 1 ° C. Když

Vnitřní teplota je nízká, zatímco odpad se hromadí, není dobré pro gastrointestinální i do vaší pokožky. Příčinou se zdá být v poklesu a nízkým krevním tlakem svalové hmoty, která pochází z nedostatku pohybu.

Doporučené potraviny
těm, kteří chtějí zvýšit tělesnou teplotu

tělesnou teplotu, existuje hluboký vztah s imunitou. To je důvod, proč je důležité zvýšit tělesnou teplotu. Základním cílem zvýšit tělesnou teplotu, cvičení a koupání, dávejte pozor, aby jedli. V jídle, pojďme na sobě znalosti potravin k chlazení potravin a tělo zahřát tělo.

Jak teplota těla klesá kvůli mrazu těla, krevní cévy se snižují a krevní oběh se zhoršuje. Pak iv případě, že objev cizorodých látek v těle, méně pravděpodobné, že ke shromažďování bílé krvinky k rychlému útoku na to, pak bude vyvíjet onemocnění nemůže být odrazit viry a bakterie.

Například v rostlinném zázvorem a česnekem, jako velšské cibule nebo podobně, jako je jehněčí nebo kuřecí maso se mi prohřátí v mase. Vejce a miso, sezamový olej, atd. Také zkusme začlenit agresivně. Nicméně, právě naopak, pojďme také uvědomit, že tam jsou také potraviny, které ochlazují tělo.

Myslím, že jste si myslel? V jednom day-to-day návyky, tělesná teplota nahoru a dolů. Vždycky je lepší mít teplý, je také krása ke zdravotní dobro! V případě, že tělo je v dobrém stavu, bude Mote a pocity se také stát světlé ženy.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena