České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

metodu WC čištění s „ruční mytí zařízení“, „nádrž“

 


„mytí rukou přístroj“ a „nádrž“ je také krásně! A říkají

čištění WC, ale je pravděpodobné, že si myslel, do centra na toaletu, „mytí rukou přístroj“ a „zásobník“, zahrnující takový jako ti „kovové části“, je místo, které chcete vyčistit celkem. A vyčistit každý kout a kout WC, pojďme ještě k dobrému prostoru příjemné.

„mytí rukou zařízení“ a s obvyklým čisticím

přímo sprej čistič stírací WC v horní a „povrchu nádrže“ v „ruční praní zařízení“ v „povrchu nádrže“, Otřete prach a ostatní vyčistěte toaletním papírem nebo hadříkem.
a

vodní skvrna a prst označuje měsíc jednoduché kohoutky páka část tanku, bez přímé čističe stírání WC, s čistší vymazat toaletního papíru, nebo hadříkem, očistěte.


je pokles „černé Zumi špinavý“

ruční mytí zařízení v horní části „černé Zumi“, je něco, co byl kontaminován nečistotami, jako jsou například saze ve vodě skvrnu. Vzhledem k tomu, houževnaté skvrny v tvrdohlavý, dát jako houba pro koupelny čistící prostředek, skřípání je efektivní. Namísto houbičky se také doporučuje třením s válcovaným okrajem. Poté budu dobře spláchnout vodu. Vzhledem k tomu,

čističi se může stát příčinou neúspěchu k pádu do nádrže, aby nedošlo k pádu do nádrže, před čištěním, pojďme plněná tkanina do otvoru v nádrži .

„kovová část“ (ruční mytí jednotka kohoutku kování, páka nádrž, jako je například potrubí přívodu vody) čištění

„kovové“ část, dát takové měkkým hadříkem koupelna čistící, Odstraňte ho z nečistot. Potom, aby nikde nezůstal žádný únikový čističi ingredience pevně zbraň vody.

odlupování na vědomí
pokovovacích

Nedávné vodovodních armatur, ale některé pokovování se aplikuje na plastické hmoty. Když se třít znečištěné s čisticím prostředkem, pojďme si pozor, aby odlepení pokovení.


je vydat na „lesk“ kovových dílů

kovová část je, poté, co voda zbraně leštěný s čisticím prostředkem a suché zbraň suchým čistým hadříkem, „lesk“ stává se lesklé ven.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena