České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je to "závrat" kvůli nemoci? Možné příčiny a chování, které je třeba učinit, když se to stane

 


Proč na prvním místě pochází "vertigo"?

"Závratě", která není neobvyklá zkušenost v každodenním životě. Příčiny závratě zahrnují únavu, fyzickou poruchu, nemoc a tak dále. Takže, jak se vertigo vyskytuje konkrétně v detailech?

Když jsou oba polokruhové kanály a otolity zablokovány, do mozku se přenášejí informace odlišné od skutečného pohybu a držení těla. Proto neodpovídá smyslu těla, jako je vidění a svaly, a dochází k závratě.

Náhlé "závratě", odpočinout nejprve

Pokud se náhle praskne a závratě se vyvíjí, nejprve si sedněte nebo si lehněte na místě. Cílem je zabránit sekundárním katastrofám, jako jsou pády. Potom existuje možnost, že stupeň závratě se může změnit v závislosti na držení těla, takže se po nějakou dobu nepohybuje. Pojďme uvolnit kravaty a řemeny a uděláme snadné podmínky.

Zadejte stín venku, potlačte tmu tím, že zavřete závěs domů atd. Jako je například televize nebo osobního počítače také vypnout, nechat v vypnout zvuk a světlo. Prosím, k odpočinku se zavřenýma očima, protože stejně jako možnému podráždění je žádoucí menší.

Mám zavolat sanitku? Kriteria pro "nebezpečné závratě"

Závratě může být kvůli nemoci, která vyžaduje nouzovou poruchu, jako je mrtvice. Pokud se cítíte neochotný zavolat sanitku, řekneme si s ohledem na kritéria "nebezpečného vertigo". Ale pouze odkazy, bude to silné bolesti hlavy a nevolnost, je nutné, aby si zavolat co nejdříve ambulance Po ochrnutí a být viděn.

· omámený nebo povědomí o necitlivosti a paralýza je Roretsu v eliminována, silné bolesti hlavy, končetin a obličeje nezapne, okohybných nervů obrna (věci objeví na dvojnásobek , oko je kvůli jednomu, jako jsou oční víčka sestoupil přirozeně)

poznání, že může reagovat kdykoliv

závratě, které navštíví najednou. Nejen já, ale také důležité, že to, co by měl nebo mám Hodokose dohodu na mysli, když potkáte osobu, která způsobila závrať. Připravte se na poznání, abyste se klidně a správně zabývali!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena