České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Kolik stojí mateřská škola? Jaký je průměr?

 

Jakmile přijde chladná sezóna, zdá se, že brzy přijde máma, která se začne připravovat na nový život dítěte od jara.
nebo přiřadit jméno k

věci, jsem tam mají být připravené zahradě přijímacího schůzky nebo podat jako je kabelka nebo plášti mnoho věcí.

Zejména pro děti a rodiče poprvé v mateřských školách bude plný očekávání a neklidu.

Zatím ve skutečnosti jsou dospělí ve vaší peněžence velmi znepokojiví · · ·. Takže tentokrát představu o výdajích na mateřskou školu Alekole.

Uveďte prosím také ty, kteří jsou v mateřské škole trochu víc!

Jaké jsou náklady na mateřskou školu?

Veřejné? Soukromé? Charakteristiky zahrady a regionální povahy se také značně liší.

Je to veřejná mateřská škola, která stojí levněji. Veřejné školky je provozován místní samosprávy, jako měst a vesnic, levné držíme je vstupné a náklady měsíční péče o děti s použitím veřejných prostředků.

Veřejnost školka je v podstatě shuttle bus a školní oběd je místo, mnozí nemají, také vedlo k levnou cenou za to.

Jednou z velkých výdajů v době vstupu jsou různé výdaje, jako je nákup uniformních a určených tělocvičních oděvů. Tam jsou místa v soukromé mateřské škole představit uniformy zpracovávané značkami a slavnými designéry.

je vlastně brát průměrnou částku

celostátní průměr poplatku na péči o dítě, asi dvakrát jako soukromé veřejná!

Podívejme se na konkrétní čísla zde. Průměrné roční poplatky pro péči o dítě jsou

Veřejné školky: 230000 0100 jen soukromá školka: stala 480,000 7427 jen

. As (Ministerstvo školství, kultury, sportu, vědy a techniky „roce 2012 dětský výdaje učení šetření“) než

3 roky péče o děti, je celková částka tříletého veřejnosti 690,000 0300 jen soukromá je 1,46 milionů 2281 jen a je to obrovský rozdíl Budu. Děda, babičky také pozvali a dostali rozdíly v částce, kterou byste mohli jít na luxusní rodinný výlet.

Jaký je rozdíl mezi vstupním poplatkem a školným?

Uvidíme rozdíl v každé ceně.

[vstupné] public školky: Žádný 10.000 jenu soukromé školky: 30.000 do 150.000 jen

[měsíční poplatky pro péči o děti] veřejné školky: asi 10.000 jenů trochu méně než soukromé školky: 10,000 5,000 až 30.000 jen

Soukromá mateřská školka celkově příležitosti školky zvolit šířku nákladů je široká bude jedním z velkých bodů.
as

trend, soukromé školky osnov a zařízení jsou podstatné zdá vysoké měsíční poplatek. Také se náklady mění také v závislosti na přítomnosti školních autobusů, školního oběda a rozsáhlých aktivit mimo park.

Bylo by lepší zkontrolovat plán školní docházky a způsob, jakým chodí mateřská škola.

, i když je podpora místní samosprávy ostrý

existuje systém spoléhat se na dané soukromé školky 就 園 podporovat Grant-in-Aid!

Myslím, že existuje mnoho lidí, kteří si myslí, že veřejná mateřská škola je dobrá jako obvykle, protože trvá tolik.

Ve skutečnosti, ty, které veřejná školka nemusí být nutně přítomen ve všech obcích je také místem, kde neexistuje veřejná školka každého z obyvatel a finanční situaci.

Navíc většina tamních obcí je systém nazvaný „soukromé školky 就 園 povzbudit Grant-in-Aid“, jsme my snažit překlenout rozdíl mezi náklady veřejné školky!

jako „Takže zaplatíš asi 700.000 jenů rozdílu mezi veřejností za poslední tři roky!“, je, kolik pomoci je jít ven bohužel mohou oči zářící, příjmu a složení rodiny · Dlouhodobě se liší podle toho, jak místní samosprávy přistupují ke vzdělávání.

Další informace o soukromé školky 就 園 povzbudit Grant-in-Aid, budou formuláře žádosti distribuována od mateřské školy po soukromé mateřské školy.

A je třeba potvrdit, že načasování platby dotace se liší v závislosti na obci.

I když místní samosprávy dostávají své vlastní dotace!

Existuje také obec, která nabízí jiné dotace než dotace na soukromé školní mateřské školy.

Například v Tokiu, Bunkyo-ku, který je také University of Tokyo, tři typy dotací "vstupní dotace", "strážní snížit zátěž dotace", "就 園 povzbudit Grant-in-Aid" je venku.

Možná byste mohli žít ve vzdělaném prostředí, proto prosím zkontrolujte na domovské stránce místní obce.

Jak funguje úprava na konci roku?

Vzhledem k tomu, že úprava na konci roku je příběhem daní, školní poplatek za mateřskou školu je irelevantní!

Existuje mnoho zemí a snah místních vlád, aby poprvé porozuměli porodu dítěte. Posloucháním dotací a dotací a různých systémů jsou nové matky zmatené.

Věc, kterou chci vědět, je, že "soukromé náklady na mateřskou školu nemají nic společného s příjmy ani daněmi!"

veřejné školky a školky schválen, zdá se, zdanit je zde použit, protože poplatky za péči o děti se liší v závislosti na příjmu. To je důvod, proč mnoho místních samospráv platí dotace soukromým mateřským školám do každé domácnosti.

Výdajné body často přehlíženy

Nejen to! Kromě vstupního poplatku je to příliš drahé!

I když získat dotaci, je příběh teprve čeká od vchodu přijít do ruky. Samozřejmostí je, že před vstupem do parku budete potřebovat další poplatek.
V

Například veřejná školka, halena a školky několik bodů, jako pytel pro poskytnutí (celkové průměrné 20.000 jenů), tělocvičně oblečení z několika tisíc jenů v uniformách a horní a dolní části plného set čísel jenů v soukromé školce , Pianica, náčiní · · · a tam jsou místa plná přípravy objednávek pro přípravu vchodu.

Po přijetí rovněž, pick-up autobusovou jízdenku na měsíčních poplatků pro péči o děti (v průměru asi 3000 jenu) a oběd náklady (v průměru asi 4000 jenů) je také Jste plus, poté, co je vstupné na jahodové lovecké exkurze v květnu Peníze byly staženy, v červenci zajišťujeme koupací pláště pro mimoškolní bazén.

Například, pokud se jedná o oblast Tohoku, tam je také něco „rodič-dítě sáňkování výlet do lyžařské oblasti“, také se ukázalo jako nutné přípravu lyžařského oblečení ve rodič-dítě, nahoru a dolů. Zjevně existují také regionální rozdíly ve výdajích.

Nejlepší je požádat matku, která se již v mateřské škole právě věnuje konkrétním nákladům v okolí. Jednou věcí je shromažďovat informace v parcích a střediscích podpory výchovy dětí.

Vchod preparát seznam produktů

Jsou věci, na přípravu zahrady specifikovány a jejich

obvykle zakoupené před přijetím, shrnuje to, co je potřeba pro přípravu Viděl jsem to. Připravené položky se budou lišit v závislosti na předškolní mateřské školce, proto se prosím nejprve poraďte s každou mateřskou školou.

Co nosit

■ Uniforma nahoru a dolů (letní /zimní) … Označení zahrady. ■ Cap (letní /zimní) … Označení zahrady. ■ Gym oblečení … Označení zahrady. ■ Barevný klobouk a hellip; Označení zahrady. ■ Smock … označení zahrady nebo individuální příprava. ■ Obuv &hellip, připravené pro každou osobu. V závislosti na tvaru a barvě zahrady lze také specifikovat.

Tašky a tašky

■ Zahradní taška a hellip; Označení zahrady. Někdy se jedná o přípravu. ■ Sáček na lekce a hellip, připravený sami. Velikost se liší podle zahrady. Kromě toho může být označen jako zahrada. ■ Obuv a hellip, připravené pro každou osobu. Může být označen jako zahrada. ■ Sáček na oblečení a hellip, připravený sami. ■ Gym oblečení pytel &hellip, připravené sami.

oběd box-oběd outfit

■ jídlonosič … že děti pravděpodobně otevírat a zavírat. Hliník je lepší v zahradě, kde si můžete v zimě zahřát. ■ Ohashi set &hellip, připravená lžíce, lžíce, vidlička. Sada je pohodlná. ■ Cup … Jaké děti se snadno drží. ■ Láhev s vodou a hellip, přináší také zahradu přinášenou každý den. Také potřebné pro exkurzi. ■ Oběd a hůlky, používané v poledne.

Závěr

Soukromé mateřské školy a veřejné mateřské školy. Při porovnání průměrných nákladů se objevily i rozdíly v obsahu péče o děti. Samozřejmě, a to iv soukromém školce, také existuje mnoho volných míst také oblékat, kde není použita relativně náklady, zdá se, že je také veřejný MŠ s uniformami.

Kritéria výběru se budou měnit v závislosti na charakteru dítěte a rodinném prostředí. Máte-li zájem, můžete kontaktovat místní samosprávu přímo pro druh dotace a konkrétní způsob výpočtu.

vždy děti, které byly v maminku a vy se také, to přijde den, kdy se organizace žijící ve společnosti. Je osamělé, že chci připravit příjemné prostředí, které je osamělé, zatímco je osamělé.

Pošlete nám prosím předem zábavný mateřský život s rodiči a dětmi.

(Spisovatel /KARANCRON)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena