České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Ovládejte střevo volně! Dovolte mi, abych se osvěžil s "Bowel Miki Diet"

 


Jaký druh stravy je "střeva mimi dieta"?

Zácpa a otoky, které narušují diety. Důvodem je především to, že prostředí ve střevech je špatné. Proto je účelem střevní diety aktivovat a znovu získat práci masáží střeva zvenčí.

Střevní masová dieta je dietní metoda, která eliminuje takovou zácpu, takže není potřeba ani nástroj, ani místo, takže to upoutává pozornost mezi ženami.

„gut také vidět stravu“ s cílem získat způsob, jak učit

střevo je také jediná strava účinek, doporučuje se provést poté, co bylo tělo v teple koupání. Je dobré mít relaxační účinek na relaxaci před spaním. Vyzýváme vás, abyste se uklidnili v nejlepším čase!

Když děláte tím, že sedíte v křesle

Když přemýšlíte o poloměru tří prstů středícím kolem pupku, při kreslení kruhu, vědom si 6 bodů na obvodu . Jaksi je v pořádku mít na paměti rovnováhu a být si vědom 6 bodů. Prosím, obraťte se kolem obočí po směru hodinových ručiček. Pokud tam je vytvrzené místo, zaměřme se na toto místo intenzivně.

Při spánku

Lehněte si na záda a jemně spíte na kolenou. Stejně jako sedět v křesle v uvolněném stavu, budu se soustředit na 6 bodů kolem pupku a masírovat po celý den. Vložte polštář a polštář atd. Do pasu a trochu uhlaďte svůj žaludek.

Mechanismus "střevního traktu"

Červená dužina, samozřejmě můžeme očekávat dietní efekt, ale existují i ​​jiné krásy, které jsou ženy šťastné.
společností krev stává krásný

že imunita je zvýšena, a zácpa stimulací se zlepší kvalita pokožky jsou myšlenka, jako ztuhlý krk nebo až může být lehčí. Je důležité, aby byl čistý, protože je to střevo s mnoha funkcemi.

Získejte z "střeva"! Klávesové zkratky

Pokud upravíte střevní prostředí, stane se tělem, které je přirozeně slizé. Nejprve se zaměřte na zdravou výživu tím, že vyčistí vnitřní část těla střevními odpadky!

Navíc "Zdravotnická univerzita" má mnoho užitečných informací o kráse, zdraví a životním stylu žen. Podívejte se prosím.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena