České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Miranda auto také pije! Zatímco teplé tělo lesk je také krása, doporučuje čaj 3 volby

 

Máte, máte čaj, který je vždy pití? Miranda Kerr je odborníkem na krásu, pití teplého čaje, Toka mám krásnou pleť a stres s vědomím těla. Představím tři čaje, které Miranda auto doporučuje.

"Earl Grey" vůně efekt

Miranda je nápoj dobře Earl Grey čaj ke kráse. Bohatá vůně Earl Grey můžete očekávat relaxační účinek. Co je zdrojem zápachu, je citrus rodina rostlin „bergamotu“.

linalylacetát, která je zahrnuta v bergamotu, proti křečím akce, sedativa, analgetika, má protizánětlivý účinek je znám. Kromě toho, limonenu v komponenty jsou také zahrnuty v silice funkce ledvin propagaci kroky citronu nebo grapefruitu, jaterní tonikum, existuje propagaci účinek (kontrakce pohyb žaludku a střev) peristaltiku.
K dispozici je také akce upravit

chuť k jídlu, také pomáhají zlepšit stravovací návyky, jako je anorexie a poruchy příjmu potravy problémy.

přejídání, aby se zabránilo, pocit usadí „zelený čaj“
zeleného čaje, který je obeznámen se tlačítka

Japanese, Miranda, které také milují čaj. Zelený čaj, jako je „katechiny“ a „Theanin“, komponentů, které jsou nezbytné k ženské kráse byla zahrnuta do bohatství.

katechin je součástí stahující obsažené v zeleném čaji a černý čaj, bylo, že je antibakteriální účinek a antioxidační účinek. Není k zubnímu kazu a pít tmavě zeleného čaje po jídle, byly známé do práce, jako je například ke snížení hladiny cholesterolu, to je také prodává čaj, který byl pozorován v některých zdravé výživy z Agentury pro ochranu spotřebitele. Také pozornost je zaměřena na funkci spalování tuku. Když
příjem

theanin, jsme zjistili, že alfa vlny vyjde je mozkové vlny uvolněném stavu po 40 až 50 minutách. Kromě toho jsme také zjistili, že upraví rovnováha neurotransmiterů v mozku, zmírňuje frustraci a úzkost. Dokonce i pro podobné příznaky způsobené premenstruačního syndromu (PMS), účinek lze očekávat.

Stres je přirozeným nepřítelem ve stravě. Pokud budete mít na přípravu čaje před jídlem, mohl zabránit přejídání.

účinná proti anti-stárnutí a kůže zkrášlování „šípkový čaj“

„Šípek“ s přezdívkou „C bomba vitamín“ je ovoce, včetně asi 20 násobek vitaminu C citronu . Vitamin C je obtížné oxidovat obsaženy v šípkový, pro silné, aby teplo, šípek čaj je prý dokonalé čaje v příjmu vitamínu C.
na

Vitamin C je, existuje celá řada bělení skvrn opatření efekt. Nejslavnější je silný antioxidační účinek. S cílem potlačit tvorbu aktivního kyslíku, který je původem skvrn, vede k realizaci krásné kůže.

Kromě toho, ovoce šípek, zástupce antioxidant vitamin „vitamin E“, je bohatá. Při nákupu vyberte prosím, co můžete jíst.

Miranda Kerr pijáků čaje, jste pevně kontrolovat? Není okamžitě vzít, ať cíl krásy, která neztrácí stres!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena