České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Dávejte pozor na dítě! Podívejme se, jak se vypořádat s náhodným požitím, popáleninami atd.

 


nedorozumění dětí! Jak se vypořádat?

Děti jsou schopné okamžitě lízat a nevědomky neznámé věci. V případě náhodného požití, jak se vypořádat, je odlišné v závislosti na tom, co jste polkli.

Je to snaha o arašídy, která má tendenci být nejzávažnější věcí. Arašidy jsou na povrchu tvrdé a hladké, takže se snadno dostanou do dýchacích cest. Kromě toho mastné kyseliny z arašídů způsobují pneumonii, potíže s dýcháním, podráždění arašídů, zakrývání průdušnice, což může způsobit udušení.

Říkám, že je bezpečnější nedělat arašídy dětem mladším 5 let. Kromě toho se zde můžete podívat na protiopatření okolností, jako je například nesprávná interpretace hraček a náhodná spotřeba tabáku a chemikálií.

Metoda první pomoci při spalování

Popálení dětí mohou být život ohrožující, i když jsou mírné až přes 10% tělesného kašle. Nejprve je třeba ji ochladit na více než 10 minut vodou, ale v širokém rozmezí je důležité posypat vodu na šaty.

Vzhledem k tomu, že způsob léčby se liší v závislosti na stavu popálenin, věnujte pozornost tomu, abyste nepoužívali léky na vlastní úsudek, než jdete do nemocnice.

V následujícím cíli odkazu existují tři opatření pro řešení popálení zařazených do tří kategorií. Je velmi důležité zjistit, kolik plochy je spáleno.

Jak zabránit pádu dítěte

Děti nemohou vzít oči dále, jak mohou chodit. Zatímco jeho zvědavost je silná, jeho fyzická funkce ještě není plně rozvinutá, takže nezáleží na tom, kam padám. Musíte být opatrní nejen při vyjížďce, ale i při pádu uvnitř.

Existuje možnost pádu na klopýtnutí na různé věci, jako je dálkové ovládání, knihy, tkáňové případy rozptýlené na podlaze obývacího pokoje. Také, pokud se kobercová rohož snadno pohybuje, můžete se sklouznout kobercovými rohožemi a spadnout, takže buďte opatrní.

Jako řešení, nezapomeňte udržovat věci na podlaze vždy čisté. Je to také protiopatření, které chrání stolek.

Myslím, že jste si myslel? Dětská nehoda se může také vyskytnout v okamžikové pozornosti. Zdá se, že je důležité připravit prostředí tak, aby dítě mohlo bezpečně zůstat, i když ho nepozoruje.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena