České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

20. každého měsíce „víno dne“! Nebo

každý měsíc 20 dní bude vědět, že, že „víno of the Day“

 
ideální pro svařené víno recepty ♡ na Anti-Aging &studené prevence? Toto výročí vznikl Japan Sommelier Association, francouzský víno „vin (van),“ řekl Toka byl odhodlán ze skutečnosti, že výslovnost počtu 20, „vingt (Van)“ jsou podobné. To pojďme víte, že zdravotní účinky vína na stroji.

tělo v dobré pití,
zdravotní přínosy vína jedním z důvodů, proč je

červené víno řekl, že je dobré pro tělo, tam je přítomnost „polyfenoly“, který je zahrnut do bohatství.

Jsou sníží aktivní kyslík k vytvoření příčiny stárnutí kůže, anti-aging efekt lze očekávat. Vzhledem k tomu, vitamíny a minerály, je také bohatá, je First doporučuje pít červené víno ztratí.

jsou zahrnuty v bohatém „resveratrolu“ je druh antioxidačních polyfenolů, navíc ke zlepšení prokrvení, prevence arteriosklerózy a prevence obezity, stárnutí díky antioxidačním působením jako například se očekává, že účinek péče.

, i když zlo
odpovídajícím množství a nadměrné pití vína

Kolik vína je bohatá na dobrém složky k tělu, nepít, aby neudrží přiměřenou částku. Při demontáži alkohol v těle, protože by mohlo dojít k poškození buněk, které tvoří na kůži, nadměrné pití v drsné pokožky originálu. Vzhledem k tomu,
podle příjmu

alkoholem jsou také ti, kteří přijdou na problém i ve spánku, aniž by usínání dobře i od domu k domu, spadne na nedostatek spánku jako výsledek.

Navíc, protože dochází k mírné dehydratace a pití, to je také důležité nastavit voda také brát společně na pití. Institut zdravotní alkoholu Medical Association, přiměřené množství vína za den (Alcohol 14 stupňů) a současný 1/4 (cca 180 ml). Pouze s průvodcem, lidmi, pojďme znalosti, které se liší v závislosti na fyzické kondici. Pokud

zimní co dát sklenku vína na svařené víno

zima, kteří chtějí ochutnat, doporučuji svařené víno ohřeje dát koření, jako je ovoce a skořicí.

dobře použít, je mít skořice je ochranný účinek studené Kromě toho, hřebíček (clove) má účinnost zvýšit zlepšení a špatný krevní oběh, funkci gastrointestinálního traktu. Kromě toho, dát různé koření jako je osmiboká a zázvorem, šířit také zábavné dokončit chuť vašeho výběru.

červené víno … 200cc skořice … 1 Tento hřebíček … 2 ~ 3 obilí orange … 7 plátky citronu ~ 8 mm … 5 mm plátky jiného, ​​cukrem nebo medem ve vašem oblíbeném … dáte ovoce, jako je například jeden plátek

1 pomerančovníky a citroníky plátky zbytky kůže se svými oblíbenými koření Tenabe; 1 lžíce zázvoru &hellip ..

2. Chcete-li sladké, prosím přidaného cukru nebo medu podle vašich představ.
zateplená

3. na mírném ohni, je to kompletní zastavení oheň, jakmile máte málo lidí, kteří kolem varu hrnce.

v krásné a vypadá, protože je to módní, se také doporučuje pohostinnost. Studený teplo bylo tělo, svařené víno, které je také ve studené prevenci, ale zkuste to všemi prostředky!

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena