České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je to druhá největší za posledních deset let! Příznaky „suchý kašel“ následuje the'd „mykoplasmat“ ...

 


Poznámka
na Mycoplasma pneumoniae, je-li tato označení

Mycoplasma pneumoniae, horečka, nevolnost, bolesti hlavy, atd. Tam jsou, ale pozoruhodný a výrazný kašel je suchý kašel. To může trvat několik týdnů dolů tepla, mohlo by to být lepší pokusit podezření Mycoplasma pneumoniae, takže pokud kašel je prodloužena. Vzhledem k tomu,

tvrdohlavý kašel, který se zhoršuje v noci následuje velkým funkcemi, které, pokud se tyto příznaky se vyskytují bude podezřelý z Mycoplasma pneumoniae. Následovaný vysoké horečky, nemůže jídla špatně kašel, nemůže spát, když jste se symptomy, jako je, pojďme návštěvě zdravotnického zařízení co nejdříve. Doba inkubace od infekce k nástupu je 2-3 týdny. Můžete mít nějaké obavy, že infikované kolem doporučujeme návštěvu zdravotnického zařízení, pokud máte pocit, že nehodu.

Odkud je infekční cesta?

chřipky a nachlazení, stejně, je to, co dělá tento prsten zvonek a nesnaží pouze poté, co, kdy se pohyboval. V případě Mycoplasma pneumoniae, existují dvě cesty „kapénkovou infekcí“ a „nakažlivé“, jako je kašel nebo kýchání.

infekčnost bakterií v kapénkovou infekcí nemá tak silný, ohniska náchylné věk a infekce trasu, a to i od délky inkubační doby, v místě mateřské školy, školky, jako je například základní a střední škole Je snadné způsobit onemocnění.

Za prvé, lidé, kteří jsou infikováni je první dávat pozor, aby nedošlo k infekci kolem. Kromě toho, že zvyk mytí rukou a kloktadlo, maska ​​bude preventivní opatření.

bude ukazovat na stanovení, že Mycoplasma pneumoniae?

Počáteční příznaky je smůla rozeznatelné, protože to je podobné nachlazení, ale pokud suchý kašel trvá delší dobu, je zde podezření na Mycoplasma pneumoniae.

Mycoplasma pneumonie je infekce, které bylo podobné příznaky běžného nachlazení. Je přirozené, že nemůže být přesvědčen, že Mycoplasma pneumoniae sami o sobě, ale často dokonce jít do nemocnice, které mají být diagnostikovány „protilátek testem“.

Pokud infikovaných Mycoplasma, specifické protilátky budou typu IgG a typu IgM v krvi. Test rychlý protilátka Mycoplasma IgM zkoumá protilátky IgM, je test k potvrzení infekce v kladné nebo záporné.

i druhého, a testování DNA, je Mycoplasma diagnostické metody, jako je například kontrola sputa byla shromážděna kultury. Včasná diagnóza je obtížná při kontrole, nebo uplynula věku, je často diagnostikovat Celkově ze zjištění, jako je X-ray.

Jak to bylo? Těžko Mycoplasma pneumoniae, že štěstí se odlišuje od běžného nachlazení se brzy dostat vidět zdravotnického zařízení je nejlepší Pokud se to objeví příznaky Rashiki. Že hojí rychle, je také důležité, ale nezapomínejme také opatření, která nešíří infekci.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena