České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Bude tento příznak lehčí? A pomocí „pilulka“ správně

 
přístup k příznaky PMS a

stanou bolestivé než fyziologických „PMS“ …

„PMS“ je jak „fyziologické a premenstruační syndrom.“ Říká se tomu, a když přijde před menstruací, způsobuje těžké fyzické i psychické příznaky. Bolesti hlavy a ztuhlý krk, jako je únava a podrážděnost, jeho symptomy jsou se liší od člověka k člověku, je obtížné zlepšit, zdá se, mnoho z nich také ženy, které se spoléhají na medicíny prášků a bolesti.
frustrující je příznakem

PMS, emoční nestabilita, duševní poruchy, jako je deprese a pocit úzkosti, i fyzické onemocnění, jako je těžký malátnost bolesti hlavy a těla, včetně deprese Napodobuje příznaky duševního onemocnění.

Wake
pilulka „pilulky“, je zmírnit příznaky PMS, tam je také skutečnost, že se řídí drog hormonu se zdá, že ženám, že je malá odolnost používat často. Tím, že prášek, který má podobný účinek jako ženský hormon ovulace je potlačen, je tak účinné, že se vytvořila hormonální rovnováhu konstantní lze očekávat. Vlna ženských hormonů

ovulace je potlačen, aby se v podstatě konstantní ve srovnání s kolísáním před nástupem, bude lehce příznaky PMS.

porozumění vedlejších účinků a opatření rovněž potřebují

pilulku, až kolem května nebo začátek 3 začaly používat, je případ s bolestmi hlavy a nevolností, vedlejších účinků, jako je ilegální krvácení. Vzhledem k tomu, že příznaky jsou nerovnoměrné i u lidí, je důležité, abyste se s nimi poradili s lékařem.

Vedlejší účinky, včetně bolesti hlavy, nevolnost a může nastat, jako je ilegální krvácení. Také příležitostně může být možná trombóza. Vzhledem k tomu, že vedlejší účinky jsou pravděpodobnější mezi asi tři měsíce poprvé odběr, pojďme věnovat zvláštní pozornost ke změnám v těle.

"Pilulky" chrání ženy v závislosti na tom, jak jsou používány

Příznaky PMS jsou bolestivé příznaky, které přicházejí každý měsíc. Pokud stačí ublížit vaší práci nebo životu, poraďte se s lékařem. Užívání léků může být pro vás lepší volbou než trpělivě s příznaky.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena