České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Očekává se, že zdraví a krásu! Jaký je účinek různých "cukrů"?

 

cukru bude Někteří lidé mají obraz tak špatné na těle. To je případ předávkování, cukr je nezbytnou přísadou k výrobě energie.

řepný cukr × krásu vztahu

řepný cukr je cukr „cukrová řepa (genius)“ je surovina, která žije v Hokkaido. Ve srovnání s cukrem má mírnou chuť a má výraznou chuť. Obsahuje také živiny, které se nenacházejí v běžně konzumovaném bílém cukru nebo v granulovaném cukru. Očekávaný účinek teplého cukru je následující.
k špatný krevní oběh

bílého cukru nebo tří-hnědý cukr, cukr jako je například krystalového cukru, ale tam je akce pro chlazení těla, pouze řepný cukr tělo protože tam je akce pro zahřátí se doporučuje pro lidi špatný krevní oběh.


pro ty, kteří chtějí zařízený tón žaludek

řepného cukru obsahuje přírodní oligosacharidy, protože tam je práce pro zvýšení bifidobakterie jsou dobré bakterie, žaludek tón Je třeba upravit akci. Také se říká, že zácpa bude rozpuštěna, jelikož jsou také zahrnuty dietní vlákniny.


pro ty, kteří se stravou

řepný cukr střední rychlost nárůstu hladiny glukózy v krvi, než ostatní cukr, sekrece inzulínu, který má funkci pro hromadit tuk je malá Je to vlastnost. Ti, kteří se snaží o dietu, se mohou snažit začlenit cukrová řepa do každodenního života.

Citace: účinek
k péči o pleť univerzitě

hnědý cukr lze očekávat v oblasti zdraví a krása

hnědý cukr kalorií je nižší než u bílého cukru na dietu Říká se, že je doporučeno někomu. Účinky zdraví a krásy, které můžete očekávat od hnědého cukru, jsou následující.a silně minerální

kosti a zuby a vápníku s funkcí k prevenci osteoporózy, fosfor, hořčík, je bohatá. Draslík, který snižuje krevní tlak a uvolňuje otok, zinek udržuje zdraví vlasů a nehtů. Mezi nimi obsahuje draslík asi 550 krát více než bílý cukr. Kromě toho doporučuji těm, kteří anémie je problémem je také měď podílejí na výrobě železa, červené krvinky poslouchat anémie z nedostatku železa.

vitaminů (vitamin B1 · B2 · B6)

nejen obnovit únavu, tam je práce, který chrání pokožku a sliznice.

nebo snižovat absorpci fenylového glukosidu

cukru, vybít zbytečné cukr v těle z tenkého střeva, je funkce potlačování, že hladiny cukru v krvi vzroste.

zvýšit bifidobakterií je rafinóza

dobré bakterie, protože tam je práce pro přípravu střevní prostředí, můžete také očekávat, že odstranění zácpy.

Ofutakosanoru

jiné využití únava, protože tam je práce pro snížení vstřebávání špatného cholesterolu a triglyceridů, by bylo dobré pro ty nemocí souvisejících s životním stylem, jako je obezita je problém.

Citace: Péče o pleť univerzity

hodnota GI je nízký cukr doporučuji

cukr je absorbován před člení na glukózu v těle. hodnoty GI, glukóza je definována jako 100 stoupající studia krevního cukru, je-li absorbovány v těle, je měřítkem rychlosti, kterou hladiny cukru v krvi se zvednout. Inzulín je vylučován ze slinivky břišní, když hladina krevního cukru stoupá. GI hodnoty si nízký cukr, sekrece inzulínu je potlačena, což vede ke snížení zátěže na pankreatu. Hodnota GI každého cukru je následující.


· hnědý cukr 99

· bílý cukr 109

· krystalového cukru 110

· tři hnědý cukr 108

· Honey 88

· javorový sirup 73

citát:
Udělejme pro péči o pleť univerzitu

zdravé tělo v cukru

cukru pro tělo Není to škoda. Při mírném požití mohou být pro zdraví a krásu očekávány různé účinky. Nadměrný příjem cukru však způsobuje různá onemocnění, proto je třeba věnovat velkou pozornost přílišnému cukru s nízkou hodnotou GI.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena