České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Aby nedošlo k odchodu z práce! Co je studená prevence, kterou lze provést v kanceláři?

 

Studená sezóna je doba, kdy je převládající běžná chlad. Riziko získání studeného viru je plné každodenního života. Kancelář není výjimkou. Zde vysvětlím prevenci nachlazení, která může být provedena v kanceláři.

Ruční praní a kloktadlo po všem

Základní věc pro prevenci infekcí je ruční praní a kloktadlo. Jako preventivní opatření proti infekčním chorobám jiným než nachlazení pravidelně umyjte ruce a uklidněte. Gargle má za následek zabránění vniknutí viru do sliznice v krku a ústní dutině. Doporučuje se také použít kloktadlo se sterilizačním účinkem.

Citace: Zdravotnická univerzita

Navíc se také doporučuje, abyste provedli masky, aby nedocházelo k získávání virů od jiných lidí nebo aby často užívali vlhkost.

Když se vlhkost těla sníží, pilus vysuší, nebude fungovat a nebude schopen vysunout napadený virus. Chcete-li zabránit nachlazení a chřipce, nechte si hrdlo spolknout častou hydratací a udržujte váš virus pryč.

Citace: Skincare University

Studená prevence je také ze stravy!

Aby nedošlo k zachycení nachlazení, je také důležité zvýšit imunitu. Vyzkoušejme vyváženou stravu. Zvláště zkuste to s vědomím vitamínu C.

Vitamin C má za následek aktivaci funkce bílých krvinek ke zvýšení odolnosti organismu. Zelenina, jako brokolice a zelí je vysoký obsah vitamínu C, pojďme jíst agresivně ovoce, jako jsou grapefruity a jahody.

Citace: Zdravotní univerzita

Tento rok, zcela nepochopit

Existují různé způsoby, jak předcházet nachlazení, ale nejprve neberte do svého těla viry Je to důležité. Získejte zvyk umyjte si gargle atd. A posílejte zdravý život v kanceláři.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena