České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Předtím, než se chystáte zachytit, vložte ho! Použijte masky, abyste moudře zabránili! V roce

 

chladu chytí sezonu, se nosí mnoho lidí, „masky“. Samozřejmě z nachlazení, ale to je také doporučuje nosit masku jako preventivní. Proč je to tak?

Maska pevně chrání slizniční sušení! To

Jedním z důvodů, proč tak snadné hrát za studena, obsahuje, že sliznice nosu a krku sucho. Vzhledem k tomu, dostatečná odolnost a sliznic před vysycháním nemohou být vystaveny, se stane snadno zhoršuje chlad.

Ve skutečnosti má maska ​​účinek udržování vlhkosti uvnitř úst a nosu. Vzhledem k tomu, vzduchu sníží na a sliznice dýchacích cest imunity sucha, což usnadňuje projeví příznaky při virem. Můžete se bránit proti virům udržováním vlhkosti.

Citace: zvyk do masky z doby před chytání zdravotnictví univerzitu

za studena, pojďme se zabránilo vysychání sliznic.

Jak si vybrat správný

masku masky lze snadno nos mezery, tvář, pojďme volit pozornost tomu, zda nebo ne bezpečné fit do čelisti.

, aby se zabránilo přichycení viru, při odebrání masku a v provozu, dávejte pozor, abyste se nedotkli část filtru pokrývající kolem úst. Před použitím masky, postřikových mikroorganizmů nebo umytí rukou před dotykem masky.

Citace: Health Care University

Kromě toho, protože virus je použít pre-masky je připojena, je NG otočení používat každý den. Doporučuje se připojovat nové věci každý den a den jako průvodce.

maska ​​je také
roli zvlhčovače

masku, a to nejen chrání před vysycháním, a to i pro nás hrát roli zvlhčovače. Pokud Fukikakere vůně oleje k masce, a zároveň se těší dobré vůni i příjemný na cestách, můžete poslat každý den s vlhkostí.

aroma spray, pojďme používat postřikem na vnější straně masky (plocha ne přímo dotýkat kůže).

[aroma Jak udělat sprej]
na

(1)

spreji, dal bezvodý ethanol asi 1/2 čajové lžičky, 3-6 kapek esenciálního oleje dle vlastního výběru Kromě toho dobře protřepejte a promíchejte.

(2), potom se přidá 30 ml destilovanou vodou, promíchá se a dobře protřepat znovu.

Citace: University Health Care
zvýšit
imunitu, vlhkost tam každý den!
zabránit

suchý, masku, která bude podporovat také slouží jako zvlhčovač, máte různé typy prodávaných v supermarketech a drogeriích. Vyberte si některé z forem, aby se vešly tvář své vlastní, udělejme studenou prevence a zároveň se těší váš oblíbený aroma oleje.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena