České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

To se liší v závislosti na pokroku!

 

Alopecia areata je způsob pro léčení alopecia areata není zjištěno, že metody léčby ještě zbytek. Nicméně léčebné pokyny, které byly ověřeny celou řadu způsobů léčby podle japonského dermatologické asociace a byl vytvořen obecně budeme pokračovat v léčbě po této metodě léčby.

Pokud epilace do této oblasti z léčebných metod

z

vlasů mírné alopecia areata je menší než 25%, jsou klasifikovány jako mírné alopecia areata.
Pokud

od počátku méně než šest měsíců, topické steroidy, podívejte se na drogy zevní použití a jako calpronium chlorid (Furojin roztok) a minoxidil, glycyrhizinu, Cepharanthine, stav s vnitřní lékařství, jako je například anti-alergie léky.

Citace: Pokud uplynulo šest měsíců od univerzity zdravotnictví

vyvinuté, ty a jít lokální imunitní terapii nebo léčbu steroidy lokální injekce. Také, kromě chlazení terapii místní léčiva a ústní lékařství, lineárně polarizovaného světla v blízkosti infračerveného záření terapie

(stoupací terapie Super), může být také použit v kombinaci s léčebným režimem, jako je PUVA terapie.

Citace: Health Care univerzity

léčebné metody
těžké alopecia areata

V případě, že odstraňování chloupků do této oblasti vlasů je větší než nebo rovna 25%, těžké alopecia areata je zařazena do.

od počátku méně než půl roku, vnější lékařství, vnitřní lékařství, kromě léčebného režimu, může se steroid pulzní terapie a orální steroidy se provádí.

Citace: zdravotní péče Univerzita

steroidní pulzní terapie, je léčebná metoda podávání steroidní činidla ve kapání asi tři dny v nemocnici.

steroidní činidlo ve způsobu léčení, ve kterých velké dávky asi tři dny s infuzí, vyžaduje hospitalizaci. Kromě toho, nespavost jako vedlejší efekt, bušení srdce, bolesti hlavy, zvýšená teplota, to by mohlo způsobit příznaky, jako je únava.

Citace: Health Care University

k návštěvě, co rodinu, když existuje podezření na alopecia areata? Pokud existuje podezření na

alopecia areata, pojďme navštívit dermatologa.

Navíc, jako je vypadávání vlasů zahraniční a alopecia cizorodé nemocnici, protože tam je také nemocnice je vybaven specializovanou ambulantní, možná budete chtít navštívit takové místo.

Citace: Health Care univerzita je

lidé jsou znepokojeni
konzultace k lékaři co nejdříve

alopecia areata, ale říká se, že je obtížné zcela vyléčit, různé můžete být zmírněny metodou do léčby. Pokud existuje podezření na alopecia areata, pokusit se poradit co nejdříve k lékaři.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena