České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Pro něj nebo jejího manžela! Když vitamin C bohaté a chutné studených prevence recept

 

kořen lotosového

vysílá rušný den, můžete nechtěně nachladil na náhoda, že uvolnil trochu péče. Nechte jej nebo jejímu manželovi dobře vychutnat výživu z jídla a nechte dohromady chřipky.

Zlepšete imunitu a zabraňte nachlazení

Proč zažíváte nachlazení? Za tímto účelem je výrazně zapojen stav imunity a odporu.

Když ochladíte imunitu a odolnost proti houbám a virům, a pokud máte horečku nebo kašel, vaše tělesná síla bude také vyčerpána.

Citace: Skincare University

Protože imunita a odolnost se snižují kvůli různým příčinám, je snadné zachytit chlad. Proto je důležité, aby preventivní opatření přijala opatření k jejich obnově nebo zlepšení. Vzhledem k tomu,

únava se často stávají chlad z nahromaděné stavu, za účelem prevence je k jídlu zvolit přísady, jako je například obnovit odolnost a odolnost proti bakteriím a virům, nebo únava To je důvod.

Citace: K dispozici je pro péči o pleť univerzitní

studený prevence rád na živiny bohaté lotus kořen
lze vidět

celoročně zeleniny, období kořene lotosu Zima. A v zimě máme bohaté živiny. Například vitamín C.

Neočekávaně, kořen lotosu obsahuje bohatý vitamin C. Vitamin C má obvykle vlastnost ztráty v důsledku ohřevu a vody, ale vitamin C kořene lotosu je chráněn kvalitou škrobu. Proto je silný proti zahřátí, ztráty jsou málo v míchání a smažení, a do vody uniká jen malá povaha.

Citace: akce a péči o pokožku univerzity

antioxidant, vitamín C pomoci funkce bílých krvinek, a to nejen účinek studené prevence, se také očekává, že živiny proti stárnutí účinkem . Také se říká, že kořen lotosu je dobrý pro krk, ale živiny, zvané mucin, hrají v této věci velkou roli.

Kromě toho, když vypnete kořen lotosu, vypadne látka jako příze, ale to je složka lepivosti nazvaná "mucin". Eye, průdušnice, a mukózní ochranu membrány, jako je žaludek, podporuje trávení a působí na degradaci proteinu, je možné očekávat, že podporuje činnost trávicího traktu.

Citace: péče o pokožku univerzity

Takže, představme doporučený recept prevence za studena pomocí výživného kořene lotosu. Tentokrát představujeme japonské brambory z kořene lotosu.

materiál (4 porce)

kořen lotosu 150g

sójové mléko 400g

Řasa tea 1 lžička

Jak

1. Řezat kořen lotosu tenkou.

2. Do mixu přidáme 1 lotosový kořen a slaninu a mícháme, dokud nebude hladké.

3. 2 se přenese do hrnce a zahřeje se přidáním čaje, dokud se nerozsvítí.

※ spálené Upozorňujeme
tak snadné

Citace: Péče o pleť University

krémová, teplá lotus kořen polévka, nakousnutá výživě s ním i svého manžela. Zlepšujeme imunitu a zabraňujeme nachlazení.

s blízkými lidmi, chtějí jíst studenou prevence
ve spojení s

On a její manžel také ze stravy, jsme zavedli studenou prevence recept lotosového kořene bohaté na živiny. V zimě bývá snadné zachytit zimu. Využijte chutné výživné sezónní ingredience, jako je kořen lotosu, lahodně zvyšujte imunitu a nechte předcházet nachlazení.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena