České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je to také menopauzální? V této době, pro péči o pokožku toho, jak chcete být opatrní

 

je v jejich 40s bude mít také každého, kdo se začal cítit obvyklé kosmetiku nevejde. Může to být drsná kůže způsobená menopauzou. Řeknu vám, jaké symptomy se snadno objeví na pokožce při menopauze a jaký druh péče o pleť je k dispozici.

změny na kůži, které se vyskytují v menopauze a staly důvodem

menopauze, protože sekrece ženských hormonů se sníží, budete se cítit rozrušený kůže. Existuje mnoho lidí, které drsnost pokožky a sušení, které nikdy předtím nedošlo, takže skvrny a vrásky se stanou znatelné tím. Příčinou je pokles estrogenu, jednoho z ženských hormonů. Když je estrogen snižuje, bude vést ke snížení kolagenu a kyseliny hyaluronové, je elasticita kůže se stává jednodušší může pomačkat, aby se nadále klesat. Rovněž se říká, že desenzitizace progesteronu stejného ženského hormonu má tendenci způsobovat vysušení a drsnou kůži.

Když máme menopauzu, změní se hormonální rovnováha a objeví se psychické a fyzické účinky. Proto dochází k různým fyziologickým změnám, jako je fyziologický cyklus. Tam jsou jednotlivé rozdíly v příznaky, ale zdá se, že je mnoho lidí, kteří cítí změnu pokožky.

Citace: Péče o pleť univerzitní


a péče o pleť by měla být v menopauze

menopauza, Dbejte na to takto.

stanou neuspokojivý v množství stejného druhu krém hydratační firmu s dostatkem

Nyní je funkce menopauzy kůže. Sušení v důsledku poklesu ženského hormonu je příčinou, takže musíme více hydratovat více než kdy jindy. Vybíráme pleťové mléko, pleťové mléko atd., Které jsou pro pokožku jemné a velmi zvlhčující.

, protože kvalita dobrý spánek pevně trvat
tlačítka

růstový hormon je věc, které mají být generovány v době kvalitního spánku, a také velmi dobré pro mělké spánku a nedostatek spánku stavu přetrvává je pokožka Nemůžu říct. Zejména se říká, že růstový hormon začne odcházet přibližně 3 hodiny po spánku. Jako jsou protihlukové opatření a zatemňovací závěsy, je to nejlepší spát v takovém stavu, že může být těsně lemovaných spánku prostředí ložnice.

Spánek je také důležitý tentokrát. Růstový hormon, který podporuje regeneraci pokožky, se při spánku vylučuje častěji, takže si dobře udržujte spánek. Bude to silné svědění zasahovat do spánku, je také jednou z metod, které jim předepisují proti svědění atd dermatologii.

Citace: Péče o pleť univerzity

ochrana proti UV záření je nejen vyroben pečlivě

ultrafialovými paprsky příčinou skvrn a vrásek více než kdy jindy, pružnost a pevnost kůže Abychom to snížili, musíme přijmout vhodná opatření, zejména každý den. Vzhledem k tomu, že se koupe v ultrafialovými paprsky i při zatažené obloze i v zimě stejně jako v létě, zboží a SPF a PA ++ více UV krémem, jako je například deštníky a klobouky jsou povinné.


péči o pleť, která vyhovuje čas menopauze

Menopauza je kůže než kdy jindy bývá jemný, to je propracovaného péči o pleť důležité. Abychom přežili toto období, protiopatření, která jsem zmínil dříve, bude základem základů. Kromě těchto opatření doporučujeme prověřit správnou metodu péče o pleť a opět ji procvičovat.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena