České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chci zvládat bolestivé bolesti hlavy před a po menstruaci! Doporučená opatření 3

 

Bolest hlavy se může objevit kvůli vlivu ženského hormonu během menstruace nebo před ní. Představím tři strategie, které lze zvládnout, aby se usnadnily příznaky bolestivých bolestí hlavy.

The
při bolestech hlavy, které se vyskytují před a po fyziologickém

fyziologické bolesti hlavy, ke kterému dochází před a po je funkce je tenzní bolesti hlavy doprovázeny bolestí, jako jsou utaženy Cítím jiný druh bolesti.
Obsahuje pulzující bolest a pulzující kůži, a když posunete hlavu, znějí to gangsteři. Navíc má delší trvání a silnější bolest než obvyklá migréna. Kromě toho mohou být doprovázeny příznaky podráždění očí a nevolnosti. Citace: Ve zdravotnictví univerzitní
fyziologie před a po bolesti hlavy Odstranění tři

, uděláte, když bolestivé příznaky bolesti hlavy. Představím tři opravné prostředky.

Zlepšení jídlo

premenstruační syndrom (PMS), je důležitý jídlo pro racionální výživy víc než cokoli jiného, ​​je zvláště účinný příjem kvalitní minerálů a vitamínů. Také se říká, že nízkotučná strava je účinná při řešení PMS.

Hnutí
čas před zachycením snadné fyziologickou vlhkost v těle, je účinný potit v aerobním cvičení. Asi třikrát týdně, 30 minut až 1 hodinu, nebo tak chůze nebo lehké běhání a provádět taková vědomě plavání, usnadňuje vybít přebytečnou vodu, která byla Tamekoma k tělu, může být krevní oběh. Navíc lze očekávat úlevu od stresu a spánek.

Stres

Říká se, že stres v každodenním životě velmi souvisí s premenstruačním syndromem (PMS). Pokud si myslíte, že brzy čas vlny vyjít do fyzické kondice, jako je zbavit se zbytečných harmonogramu a nadměrné práci, pojďme vymyslet nehromadí stres. Je výhodné uchopit čas dříve, než se předem zhorší, pokud zaznamenáte cyklus, který bude špatný měřením bazální tělesné teploty. Také je důležité mít spoustu času na spaní. Pro období před menstruací mějte na paměti, že si můžete dovolit.
Citace: Pokud jste-li univerzitní zdravotní péče
absolutně hlavy se nehodí

hlavy bolest pokračuje dokonce představit Náprava navštívil nemocnici, předepsat lék v souladu s příznaky Podívejme se.
Doporučuje se také předepsat orální antikoncepční pilulku (Pill) předpis nebo čínský bylinný lék pro PMS v gynekologii apod. Citace:
zlepšení zdravotní péče univerzitní
bolestí hlavy z přezkoumání životního stylu

příznaků fyziologických před a po bolesti hlavy by mohla být zlepšena v revizi životního stylu. Nejprve se podívejme na svůj každodenní život. A jestliže se bolest stále ještě neuvolňuje, existuje také možnost nemoci, takže se poraďte s lékařem.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena