České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je zahrnuto množství slunečního záření? Jaká je příčina deprese v zimě, která se pravděpodobně vyskytne v zimě?

 

zimní deprese, protože to je druh deprese, je třeba se zabývat, jakmile se objeví. Existuje riziko zhoršení, pokud je zahájení léčby zpožděno. Zkontrolujte příčinu deprese v zimě, abychom mohli správně zvládnout.


toho důvodu, že rozvoj v zimě snadno

zimní deprese, se říká, že je to způsobeno množstvím vystavení slunečnímu záření je malá. Ve slunečním světle se produkuje neurotransmiter serotonin v mozku. Serotonin má roli stabilizovat ducha a udržovat pozitivní myšlenky i při pocitu stresu.

je od jara do letního dne je dlouhá, protože je možné, aby se dostatečné sluneční světlo, serotonin je pevně sekrece, říkáte, že psychicky stabilní a snadno sezóny. Nicméně, sluneční svit čas se zkrátí a stát v zimě, snižuje vylučování serotoninu od stává ještě více možností, jak strávit v interiéru, nebo nedošlo motivovaný, nebo je pravděpodobné, že pokles, psychický stav a může se stát odpovědný za emocionální ne stala stabilní, jednodušší způsobit depresi.

Citace: příznaky, které zdravotní péči univerzita je

příznaky zimní deprese jsou podobné

Obecné deprese, podrážděnost a ztráta libida, Klesající koncentrace, únava a letargie, pocit deprese. Také rozdíl mezi příznaky zimní deprese a obecné deprese jsou následující.
nebo již spát v

Obecné deprese, objeví příznaky nebo není chuť k jídlu, ale sezónní afektivní porucha opačně, je charakterizován příznaky objeví přejídání a nadměrná spavost. Navíc, jakmile začátku, existuje tendence objevit opakovaně příznaky každý rok, a někteří z lidí, které může vyjít symptomy, jako je letní teplo od jara do léta.

Citace: Za účelem zvýšení zdravotní péče univerzitu

příčina se snaží odstranit nedostatek serotoninu jako

serotonin je příčinou zimní deprese, agresivní Pojďme ven a vezměme slunce. Světelná terapie se aplikuje také na klinice.


Na lékařské scéně používáme zařízení k ozařování světla. Používejte intenzivní světlo 5000 až 10000 luxů, abyste zvýšili množství sekrece serotoninu a aktivovali mozek. Vzhledem k tomu, že obvyklé osvětlení ve vnitřním prostoru budovy je považováno za 300 až 1000 luxů, je zřejmé, že osvětlení použitá při světelné terapii je značně vysoká číselná hodnota. Chcete-li zvýšit serotonin, spolu s vědomě slunění, léčba je účinnější
dělat v světelnou terapií při zdravotnických zařízeních

Citace: Health Care University

ke zvýšení serotonin
to praxe péče s cílem zlepšit

zimní depresi, je třeba eliminovat deficit serotonin je příčinou vývoje. Souběžně s ošetřením kliniky, zvykneme si užívat slunečního světla. Doporučuje se, abyste se s ním léčil dříve, než se příznaky objeví do té míry, do jaké to zasahuje do vašeho života.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena