České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Při sušení je snadné zlomit nehty! Poznejme důvod a protiopatření

 

Existují lidé, kteří mají potíže, protože jejich nehty jsou rozbité, ale protože jsou ústavy, nevzdáváte se? Hřebík se lehce zlomí, když suší. Představíme příčiny a protiopatření.

Proč je snadné prasknout, když je sušeno?

Říká se, že po vysušení je snadné zlomit nehty. Nicméně, pokud neznáte příčinu, můžete si myslet, že je to jenom poskytnout vlhkost, aby mohla přijmout opatření.

Důvodem, proč jsou nehty snadno rozbité sušením, je nedostatek "vitaminu A". V takových případech je dobré jíst zeleně-žlutou zeleninu, jako je mrkev, špachtle a špenát bohatý na vitamín A. Také, když pohltíme "vápník" atd., Jako je mléko, mléčné výrobky, malé ryby apod., Uděláme slabé nehty trvanlivé.

Citace: Skincare University

Pokud jste opatrní, abyste nezmeškali potřebné živiny, může být dobré trochu vysušit.

Změny obsahu vlhkosti v důsledku sezóny

Vzhledem k tomu, že suchý stav vzduchu se liší v závislosti na ročním období, zdá se, že stav hřebíku je v létě iv zimě jiný.

Různé roční období, nehty rostou rychleji v létě než v zimě. Pak jsme se rozšířit krůček po krůčku, celý nehet změněných much, i když existují individuální rozdíly, to je řekl, aby byl asi čtyři až šest měsíců u dospělých. Nehty obsahují asi 10-15% vlhkosti. V dřívější části je více vlhkosti, vypadá to bělavě. Obsah vlhkosti se liší podle období. Proto, jak bylo uvedeno výše, hřebík je lépe rostoucí v létě než v zimě a hřebík se během suché zimy lehce zlomí. Citace: Skincare University

Zdá se, že zimní období musí být citlivější k suchu než léto.

Hlavní způsob, jak zabránit sušení nehtů

Takže, co je znepokojující, jak zabránit vysychání nehtů sami. Zdá se však zbytečné při opatřeních přijatých pouze nehty.

Když se nehty vysuší, vede to k nehtům. Je důležité hydratovat kůži kolem nehtů a zabránit vysychání, stejně jako nehtům. Při aplikaci hydratačního krému je třeba jej pevně aplikovat nejen na ruku, ale i na nehty a nehty.

Obzvláště má tendenci k suchu po pádu lak na nehty s odlehčením světla. Kromě zvlhčování krémem byste měli někdy udělat čas, kdy nemáte manikúru, odpočívejte si nehty a znovu získáte vlhkost.

Citace: Skincare University

Nails také potřebuje odpočinek. Není to nový objev?

Sušení dostatečné pro zlomení nehtů není dobré pro vaši pokožku. Zdá se, že můžete zabránit trhlinám nehtů tím, že vezmete rovnováhu a sušení. Nicméně pokud je dostatečně suché, aby spálilo nehty, obávám se účinků na celou pokožku. Využijte této příležitosti k prohloubení znalostí o péči o pleť.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena