České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co je to suchá pokožka, která je v zimě běžná, zvlhčující k suchu a make-up?

 

V zimě bude vaše kůže šumivá. Když je kůže šustí nebo špatný make-up z mořských řas, myslím, že nějak často pocit, že vzhled je starý. Jaký je účinný hydratační make-up v zimě?

hydratační péče, která je příliš NG

Ačkoliv hydratační péče je velmi důležitá pro suchou pleť, zvažte také, že jste v obráceném účinku provedením špatnou péči Ano. Zdá se, že existují časy, kdy se stane příčinou vysychání, jsou-li způsobeny příliš mnoho zvlhčujícího balení apod. Také, pokud příliš hydrataci, vaše schopnost cítit, že vaše pokožka je suchá oslabená a schopnost chránit kůži sami se zdá být ztracena.


V první řadě má kůže funkce jako senzor pro ochranu vašeho těla. Nebo zvýšením sekrece nebo rohovitá mazu, aby vydržely sušení a podráždění, a aktivit, jako je produkovat melanin, který chrání pokožku před UV zářením, to vše díky práci tohoto snímače.


Když příliš zvlhne, snímač nesprávně pochopí "Protože je zvlhčený", zpomalí práci.

Kůže není orgán, který absorbuje výživu, je to vylučovací orgán. Spíše než se soustředit na krmení výživy za nutnost, je lepší vytvořit krásnou pokožku tím, že vytvoří prostředí, kde se vylučování provádí hladce.

Citace: To je velmi důležité pro vysoké školy pro péči o pleť


je suchá kůže, který připravuje kůži než zvlhčení pokožky.

Jaký je základní make-up na suchou pokožku?

Pro ty, kteří se cítili suché se základním make-upem, vypadá to, že můžete pokožku zvlhčit použitím kapky oleje v době make-upu. Přizpůsobíme způsob použití podle formy nadace tím, že se pokusíme o založení po nanesení oleje na kůži a míchání s základem.
před použitím základ pro


suché části, v případě práškového základu a třít do kůže, v případě, že s použitím krému nebo kapaliny základ a promíchat olej jedna kapka základu.


Není potřeba namařit nebo namíchat na části, které nejsou suché. Myslím, že existuje více lidí, kteří hlavně osuší kolem, ale stačí, aby každé oční víčko vytvořilo asi 1 kapku. Lze použít libovolné oleje, jako je squalan nebo jojoba.

Citace: péče o pokožku univerzitySušení s každodenní péčí o suchou pokožku upozornění

Je to velmi důležité zvlhčení pro suchou pokožku , Zjistil jsem, že přehánění není dobré. Také ve skutečném make-up může být obtížné cítit suchost kůže pomocí oleje. Pokud máte obavy o sušení, nemusíte se dostat do nálady, i když to uděláte. Pro lidi, kteří obvykle suší, stejně jako pro ty, kteří suší v sezónách, proč tuto zimu v letošním roce nestojí tato kůže, která nemá pocit suché pokožky?

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena