České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Na sebe a své partnery, bylo námi podělit o špatnou metodu antikoncepce

 

antikoncepční metody odrůdy, například kondomy a orální antikoncepce na světě je známo, ale špatně antikoncepce úkon Tam je. Tak máme znalosti o náchylné k chybám metodu antikoncepce, pojďme reformovat uznání.

je akt špatných metod antikoncepce z „přerušovaná soulož“

metodu antikoncepce zejména chyby jsou často označovány jako „přerušovaná soulož“. Během sexuální aktivity, akt ejakulace mimo vagina k ejakulaci těsně předtím, než muži vzal z rodidel z pochvy je hit v této oblasti. Skutečný lékařského hlediska je tato metoda není povoleno jako způsob antikoncepce.

z lékařského hlediska, koitus interruptus není rozpoznán jako způsob antikoncepce. Vzhledem k tomu, aby ejakulaci do pochvy ven, než neexistuje žádná možnost, že spermie dosáhnout dělohy, a předpokládá se, se často, ale ve skutečnosti jsou mimo sekrety mužských genitálií z před ejakulaci, obsahuje spermie vůbec v Je to proto, že 100% nemůže prohlásit, že to není hotovo.

Citace: Health Care University

Kromě toho, v případě říci, že ejakulace do pochvy ven byl ejakulace v blízkosti ženského genitálu je, existuje možnost otěhotnění.

, ale je pilulka, která je vysoce účinný i v poznámkách

různé metody antikoncepce „pilulka“, která antikoncepční účinek je vysoký, využití dávka bránil Pokud nedojde k antikoncepci, může být nízká. Buďte opatrní, aniž byste byli opatrní. V

Zmeškané lidé, kteří nadále používat pilulku, včetně případu, kdy je taková statistika, míra těhotenství poroste v průměru o 5%. Čím více zapomenete pít nebo pijete, tím vyšší je těhotenství. Pilulku, jo okamžitě vezmou-li se v době, kdy si všiml, zapomenutou nápoj, ale zapomenout na videokameru po dobu delší než 24 hodin poté, co, to zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění. Také přeskočit pití, které nemusí pít a pít, protože by odstranila antikoncepční účinek, pojďme se nikdy nezastaví.

Citace: Health Care University

, aby se zabránilo nechtěnému těhotenství

, aby se zabránilo nechtěným těhotenstvím v příslušném antikoncepce, musíme udělat správně antikoncepci. Zejména, protože nelze říci, že metoda antikoncepce se používá pro, jako je přerušovaná soulož, pojďme udělat velmi přesný způsob antikoncepce.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena