České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chci se rychle zotavit ze svalové bolesti! Efektivní Druhý den, jak strávit

 

přijde na bolesti svalů, obnovit svaly sílí silnější než dříve bylo řečeno, že to trvá dva dny nejméně. Jaké věci mám během tohoto období pečlivě věnovat?

Jak dlouho trvá, než se zotaví ze svalové bolesti?

a nezatěžovala na svalu cvičení, atd, to zánět malý škrábanec je schopen svalových vláken. Když dojde k zánětu, vytváří se látka, která způsobuje, že máte pocit bolesti, a zjistíte, že můj sval bolesti. Když jsou zraněná svalová vlákna opravena, stávají se silnějšími než před vznikem zánětu. Tímto způsobem se proces zánětu svalových vláken a oprava a posilování nazývá super zotavení.

Po cvičení se čas návratu do stavu superživosti liší podle síly a hustoty tréninku, individuálních rozdílů, ale vyžaduje se nejméně 48 hodin. Také v závislosti na umístění a typu svalu může trvat 72 hodin, pokud se jedná o velkou svalovou skupinu.

Citace: Health Care University

Jinými slovy říká, že druhý den bolesti svalů, je stále ve stavu, který nemá další hojení.

Jak efektivně obnovit?

Odhadování až do super-zotavení se liší v závislosti na pohybu svalu.

Účinná svalová síla trénink /svalová síla je žádoucí udělat po super zotavení, pokud trénujete jeden sval, je efektivnější úplně odpočinout dva dny. Je to proto, že svalová hypertrofie se sotva vyskytuje, i když je trénink prováděn se zraněnými svalovými vlákny. Stává se přepracováním a stává se také překážkou pro svalovou hypertrofii.

Citace: jídla do zdravotní péče univerzitní

ultra-zotavení?

1 den a druhý den bolesti svalů, která odpovídá období do ultra-zotavení je protein a sacharid, vitamíny, minerální látky, může být požito jídlo je vhodnější.

protein, pak jsou použity na opravu poškozené svaly, sacharidy pomáhá potlačit rozklad svalu k vyrovnání množství energie spotřebované při cvičení. Vitamíny a minerály, je ztracena kvůli potu, protože to je, nebo je spotřebována v těle za účelem zlepšení energetické účinnosti, je třeba kompenzovat.

Citace: Zdravotnická univerzita
Svalová bolest Druhý den odpočinku

Když se objeví bolesti svalů, přiměřená výživa a krev v poškozeném svalu Jedná se o zkratku na super restaurování, která mu poskytne únava. Nepoužívejte do bolesti svalů po dobu 2 dnů, zkuste si zotavit tělo výživnými jídly.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena