České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Je UV v zimě OK? Ten nápad ohrožuje kůži!

 

v létě je jen

sezóna slunce, Nemyslíte, že podzim je také to, že to je konec i ochrana proti UV záření Po dokončení? Vlastně, pokud v zimě pohrdáte ultrafialovým zářením, můžete se dostat do smutné situace. Zavedeme riziko ultrafialového záření v zimě a jednoduché protiopatření.

Pokud je zima ultrafialových paprsků být úžeh riziko
na

spálení, pokožka zčervená nebo nemáte obraz, který se stane nakonec černé? I v bílé kůži v zimě se zdá, že existuje možnost spáleniny.

dlouhé vlnové délky ultrafialového vlna, která dosahuje až dermis, okenní sklo se také prošel jsme se koupali celoročně také den v zimním oparu. Kromě letního slunovratu ne maloval opalovacích krémů, osoba, která je make-up, když jste doma, se nezdá být úpal, může být úžeh dermis právě probíhá.

Citace: Skin Care University

Navíc, protože věděl, že je až může způsobit povislá kůže před spálením, že není vidět lehce ultrafialovým světlem.

Hlavní příčinou je také vliv ultrafialového záření

ultrafialové paprsky „pihy“ je nejen povislá kůže.

pihy obecně kvůli ultrafialovými paprsky, kožní péče metodou čistící není dobré pro pleť, použití nehodí k ošetření kůže, nadměrný stres, vitamínů a minerálů nedostatek, který je s největší pravděpodobností v důsledku nedostatku spánku Říká se. Mezi nimi se říká, že největší příčinou jsou ultrafialové záření.

Citace: Péče o pleť univerzita je

obeznámeni zimní UV ochranou

Takže, zkontrolujte, zda s vámi snadno ochrana před UV zářením, který je účinný Shitemima Podívejme se.

UV ochranná opatření, stejně jako opalovací prostředky, opatření, jako je například použití nosit sluneční brýle černá barva oblečení, které bylo plné-očí nosit klobouk s Heil slunečník odkazují-plivat ve stínu Přemýšleme o tom.

V případě klobouku, v případě, že límec je 7 cm, 60% ultrafialových paprsků Můžete vyjmout, slunečník snížit o 90 až 95 procent ultrafialového záření v obvyklé věci. Ultrafialové paprsky mohou být zablokovány o 40% pouze nastavením vzdálenosti mezi slunečníkem a pokožkou na 30 ×

cm.

Citace: Skin Care University

Je překvapující silou slunečníku. Nezapomeňte na slunečník ani v zimě.

je také problematické chce ochrana proti UV záření není namalován zbytečný

bezprostředně opalovací krém na kůži jsme zjistili, je, že můžete řezat hodně ultrafialových paprsků na slunečník a klobouk. Další otázkou je, zda se to dá provést bez problémů. Pro důležitou kůži nemusíte ušetřit spousty potíží.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena