České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Udělejte více kouzla dvojitých očních víček! Technika pro vytváření oka

 

Ostrý dvojitý víček. I když se každý obdivuje dvojnásobným způsobem, jak udělat větší šarm? Zavedem techniku ​​dvojitého očního make-upu.Existuje několik typů duplikátů

Existuje několik typů dvojitých očních víček. Stejná dvojitá čára také mění způsob, který vidíte, a dojem, který dáváte. Před zahájením očního make-upu se nejdříve podívejme, jakou dvojitou čarou je vaše oční víčko. Například tam je taková funkce v duplexním typu s názvem Suehiro typu.

Suehiro Typ

Jedná se o dvojitou formu, kterou by měli Japonci vypadat nejlépe. Ačkoli to má trochu skromný dojem, je to přirozený dvojitý, který je milován všemi v čisté a krásné podobě. Je to také dvojitý typ přírodního make-upu.

Citace: Skincare University

Kromě toho existují také dvojité, které dávají dojem dospělých a dvojité, které dávají dojem ostrých očí jako nádherné. Před zahájením očního make-upu zjistěte, jaký typ dvojité je vaše.

Zvyšte atraktivitu oka s gradací světla a stínu


Oko Make využít kouzlo dvojitého víčka. Za prvé, je to oční stín. S očním stínem vytváříme gradaci světla, stínu, barvy a nasměrujeme oči stereoskopickým efektem a hloubkou.

Společná paleta obsahující více barev se skládá z kombinace, která se stává krásnou gradácí a každá se nazývá "zvýrazňující barva", "střední barva (střední barva)", "hlavní barva (upevňovací barva)" Jsou tři z nich.

Gradační make-up z 3 barev, které lze snadno vyrobit, je nejzákladnějším způsobem malby.

Citace: Péče o pokožku univerzity

Je dobré umístit tři barvy na oční víčka v pořadí světelné barvy, hlavní barvy, střední barvy a vytvořit přirozenou gradaci. Vzhledem k tomu, že je důležité natírat podle polohy očního otvoru, zkontrolujte polohu očního otvoru před očním stínem. Chcete-li co nejlépe využít duality, je také důležité položit hlavní barvu.

Oční vložka s více přítomnými očima


Pokud vytvoříte přirozenou gradaci vašich očí pomocí očního stínu, pak oční linky. Využijte dvojitých očních víček Vytáhněte oční linky a vytvářejte působivější oči.

Stavím oční linky na oční víčko a oči mě plné. Naplňte mezeru mezi řasou a řasou tužkou na oči.

Navíc, místo použití dvojité čáry není použití hlubokého utažení barvy vrásky. Při vyplňování dvojité šířky tmavou barvou může být obtížné ji vidět, nebo může vypadat poněkud monotónně.

Citace: Skincare University

Můžete také zabránit šikanování a krvácení, které se obávají "lidské chyby".

Oční linka tužky, jejíž jádro je měkké, je snadné kreslit a snadno rozmazat, ale na druhé straně se stává snadným rozmazáním v průběhu času. Ujistěte se, že linku vyříznete bavlněným tampónem do konce a rozmazáte jej tak, aby se spojil s očním stínem. Rozostřením můžete přirozeně zapůsobit tvar očí, aniž by si nárokovala příliš mnoho.

Citace: Skin Care University

Jak to bylo? Využijte dvojité víčka Zvýšte atraktivitu očního make-upu a vytvořte působivé oko.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena