České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

podněty učitele školky! Myslím, že méně je někdy není život jsem scéně něco zeptat požádat o způsobu a magie slova

 

Děti vyřazena motivaci dítěte. V takových případech, kdy dítě bylo by mi říct „Ne!“, Nebo skončil s dusno, to je to, co by se, nebo se osamělý.
Ale

, jen vím slova magie, která uspat motivaci dobře pro děti v době, děti reakce by mohla být se bude lišit podle Gara‘.
stát

ptát obratné máma táta, řekněme, bude se více těší rodičovství!


Jsem rád, říkat mami táta potěší akci! Když se dostanete do vzít

výrobky, když chcete ukázat dělat, jako je šmelení a tance, také dobré se ptát dětí a „~“, dítě se pouze slova nálada v závislosti na mohla stát odmítl.

v době, jako je to, „- na“ Ve stejné době, ať už je to láska máma táta, aby to pro mě cítit vítr, je důležité to'll dříve hlášeny.

„Do not šťastný, když mě ~“, a já dám slovo „Jsem zábavná a viděli, kde jste ...“, můžete cítit gonna ochotnou máma táta. Děti cítí tak nám zapnout motivačního přepínači.

Toto je Myslím, že máte stejný druh pocitu Datte nás dospělé i děti? Než se říká, že „Ujistěte se, že ~“, více bylo řečeno: „Já přežít po mně byl ~“ znamená, že jsem stále bude poslušně je přijat. Je to stejné pro své děti.


na to, jak podpořit vedoucí do dětského sebevědomí přehlídky představení

!

Když jsem se vrátila z mateřské školy, když jsem se vrátil z lekcí, je něco nového, to je slovo, které chcete použít, když si vzpomenete, dále jen „Ukaž mi!“. Je máma táta důležité také v tomto okamžiku říci, jaké to je.

, než že „- na“, a protože „- Ukažte mi“ znamená, že z dětí, cítím máma táta nás do pozoru. Že požádat, aby se zaměřují na zamilovat mámu táta pro děti, to je mi odměnou více než cokoli jiného se dostat komplimenty.
když

zvláště děti nám předvést něco, aby to pěkné, mít přitahoval pozornost, to vede k sebevědomí a úspěch napadnout to. Pokud If děti kdybychom neuspěli mohlo být zahanbující.
sledoval i

​​máma táta by měla nejen zklamáním pocit, že selhal. Proces a dítě tvrdě pracuje do té doby, úkolem bylo, že si myslím, že si můžete najít radost sama o sobě. Vzhledem k tomu,

Rodičovství není nic říkat, že správná odpověď, dospělí budou mít tendenci soustředit se na věci, jeden po druhém, úsilí a až na to, zda širokým zorným polem, dětské emoce, růstu a myslím, že chci, abys dát pozor na vývoji.

Když žádal, aby něco udělat, díky

Děkujeme vám!

Nemusíte znovu &hellip říci, vy, ale znovu říkám! Pokud jste byli požádáni, aby něco udělat, „Děkuji vám!“ A řekněme, řekněte to. Je pravděpodobné Datte s dospělými, je stejná Datte dětem.

ptát není dobrá máma táta, jste měli na mysli, nebo jste zapomněli říci jen „Děkuji,“ když děti mi dal poslechu ptát, nebo nemohl slovy, i když jsem v rozpacích mysl myslím, že ano? Je to opravdu škoda!

v slovo „děkuji“ je budeme také nabitý spoustou pocitů. „Děkuji vám za ...“ „Děkuji za tvrdě pracovat, aby mohli ~“, „Díky moc růst“, aby skutečně rád, že děti stačí přidat toto slovo, které bylo plné hodně myslel na konec , budete znovu! To je to, co cítíte.

Přehled vypsaných

Tentokrát se, že způsob, jak dobré naděje k dětem, jsem se snažil navrhnout, jak používat tři slova velmi dobře.

slova, která zde byly zavedeny, a vědomí, aby část z pocitů, které obsahuje jeho slova, myslím, že rád, kdyby mě v kontaktu s dětmi.

(Writer /RyU)

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena