České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Chci to vědět! Tři návyky vedoucí k prevenci "cukrovky"

 

Diabetes, že se v těle objevují různé příznaky, jak se zvyšují hladiny glukózy v krvi. Tentokrát bych chtěl představit tři způsoby, jak můžete procvičit v každodenním životě, který chcete vědět pro prevenci.

Za prvé, pravidelné stravovací návyky

Nepravidelná strava NG

Diabetes a hladina cukru v krvi jsou neoddělitelný vztah. Pokud máte stále nepravidelné stravovací návyky, může se vyrušit vylučování inzulinu, který kontroluje hladinu cukru v krvi. Při řešení prevence diabetu je třeba nejprve uvědomit si pravidelné stravovací návyky.

diabetes, snižuje množství sekrece cukru v krvi se snižuje hormon „inzulín“, práce nebo zeslábne, je stav, ve kterém je hodnota hladiny cukru v krvi se stává obvykle vysoké. Inzulín je vylučován ze slinivky břišní, protože hladina cukru v krvi se při jídle dočasně zvyšuje. Nicméně, nepravidelné stravování a nadměrné občerstvení narušuje sekreci inzulínu, což způsobuje zátěž pankreatu. Vyzkoušejte dietu založenou na jídle ze tří jídel denně a pravidelně zvažujte nutriční rovnováhu.

Citace: Zdravotní univerzita

Jíst stravovací vlákninu je účinná

Když jíte, hladina cukru v krvi vzrůstá dočasně. Nicméně, když je dietní vláknina zavedena do denní stravy, potlačuje náhlý vzestup hladiny cukru v krvi.

Sacharidy, tuky, bílkoviny, vitamíny, minerály a vlákniny jsou pro nás nezbytnými živinami. Mezi těmito látkami působí dietní vlákna, která zpomaluje vstřebávání cukru v tenkém střevě a potlačuje náhlé zvýšení hladiny glukózy v krvi. Protože je hojně obsažena v zelenině, mořských řasách, fazolích, houbách atd., Pojďme tyto ingredience agresivně.

Citace: je to znakem univerzity zdravotnictví

pohyb také jeden
prevence diabetu
vztah
cvičebního a hladina glukózy v krvi

​​diabetu Zvýšení hladiny cukru v krvi. Zavedením cvičení do každodenního života můžete očekávat následující účinky.

Jelikož energie je nezbytná pro pohyb svalů, cvičení spotřebuje glukózu v krvi a snižuje hladinu glukózy v krvi. Navíc pokračující cvičení zlepšuje svaly a náchylnost k inzulínu, takže je obtížné zvýšit hladinu cukru v krvi.

Citace: aerobní cvičení, jako je chůze, která se může pohybovat svaly zdravotní péče univerzitní

bez obav, že aerobní cvičení

celé tělo, větší výkon není dobrá Jedná se ovšem o prevenci diabetu, se kterou se dá snadno zvládnout.

Inzulin pracuje efektivně jako sval použitého dílu v cvičení. Z tohoto důvodu je pro prevenci diabetu cvičení, které může rovnoměrně užívat celé tělo svalu.

Citace: Health Care univerzita je

každodenním životě návyky také důležitá preventivní opatření

Stres a dovedně mísí

Každý, kdo každý den Stres, kterému se nedá vyhnout v našem životě, může také způsobit zvýšení hladiny cukru v krvi. Změníme náladu s koníčky atd. Pojďme se stresem dobře.

Když je stres nahromaděn, máme tendenci přemýšlet právě o tom, ale pokud si myslíte, že příliš mnoho, padnete do negativních myšlenek. Užijte si rozhovor s přáteli a rodinou, máte hobby, kterou můžete ponořit, vyzkoušet sport a pot a najít svůj vlastní způsob, jak změnit svou náladu.

Citace: Health Care univerzity

vysoce kvalitní spánek je také důležité
kromě

stresu, je jednou z příčin, které také nedostatek spánku zvyšuje hodnotu cukru v krvi. Kromě zajištění přiměřeného času na spaní udržujeme pravidelné vysoce kvalitní spaní a uschujeme brzy ráno.


Spánek je důležitý nejen časem, ale také kvalitou. Pojďme brzy, aby se zlepšila kvalita spánku, vstáváme a spíme každý den co nejvíce. Pak bude rytmus vyryto na tělo a v noci bude přirozeně ospalý.

Citace: Zdraví University Péče

pravidelný život je především o metodách prevence

Jsme rádi, aby zavedly metody prevence diabetes, dieta, cvičení, spánek a stres, jako day-to-day Věci související se životem. Přestože se zachování pravidelných návyků v oblasti životního stylu může zdát samozřejmostí, může být dobré při této příležitosti znovu vzít druhý pohled na svůj vlastní život.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena