České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Co je to svědění a zmatenost jemných zón, jak se vypořádat s vůní?

 

Tři problémy v jemné zóně jsou "zápach", "svědění" a "ucpaná". Jak můžeme tyto opatření řešit?

Delikátní zóna je citlivá na stimulaci

Delikátní zóna je nejtenčí část pokožky celého těla. Proto se říká, že je snadné být silně ovlivněno malou věcí. Ačkoli se říká, že stratum corneum tenkého víčka je zhruba 8 vrstev, jemná zóna má pouze 6 stratum corneums. To znamená, že je ohroženo vnějšími stimuly a stresem.

Citace: Základní péče o pleť univerzitní


opatření day-to-day odlehčit potíže

opatření, je třeba mít na paměti, čistota. Péčeme o jemnou zónu pevně při koupání a nosíme čisté prádlo.

Pokud se potíte, nebo pokud je znečištěn menstruací nebo menstruací, změňte často spodní prádlo a ubrousek. Šortky jsou obzvláště prodyšné bavlněné, ale spíše než perfektní džíny a punčochy jsou prostorné a prodyšné.

Citace: Péče o pleť University
v době

fyziologie, mohl cítit obavy, se doporučuje jako dusno opatření vůči sukni než kalhoty. Pokud často změníte ubrousku, budete schopni potlačit svědění a ucpanost.

Pokud je svědění je trochu, prodává se mnoho léků, které potlačují svědění pro citlivé zóny. Může být užitečné, pokud vás napadne svědění, které nemůže být tolerováno při vyjíždění. Nakonec si uvědomte, že ztráta imunitního systému způsobená stresem a nedostatkem spánku může způsobit svědění a různé potíže.

Citace: Péče o pleť univerzity

Správná jemná zóna jedení

moc myslím, že budu držet čistit jemnou zónu, omyjte a otřete NG. Pečlivě opláchněte mydlo nebo tělo mýdlo a použijte břicho prstů, abyste jemně umyl.

Chcete-li zepředu, umyjte s pubikem, klitorisem, genitální částí, perineální částí a konečně s řasením. Ochlupení, mytí firma masírovat základnu kůže, poslední tahat v takhle proti lehce toku vlasů v ruce a zanechává vlasy dostane daleko.

Citace: Vzhledem k tomu, péči o pleť takového univerzity

citlivé zóně, zatímco jiní uniknout stejné periodické a další ochlupení, budete potlačena získat vypadávání vlasů v šortkách na dělat.

Poté klitorisu, genitální část hráze díl, v pořadí řiti, zatímco pozor, aby třít příliš mnoho, zaměřit se na straně, která byla nahromaděné hanba plaku zkontrolovat v zrcadle, prst Umývám se svým břichem. Zejména, a část, která je skryta v předkožky z klitorisu, drážka mezi velkých stydkých pysků a labia minora, pojďme mýt na mysli, že má tendenci hromadit studu plak. Nakonec opláchněte se sprchou a důkladně opláchněte.

Citace: Skincare University
Buďte čistí a pohodlní

Křehká zóna může snížit symptomy správnou péčí Říká se. Musíte důkladně umýt, ale nepleťme se a pečlivě si umyjte péči, když se dotýkáte pokožky.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena