České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Když máte průjmu během menstruace Co je to NG výživa?

 

Přestože se může během menstruace vyskytnout průjem, v takovém případě může být lepší dávat pozor na dietu. Tentokrát budu mluvit o jídle NG, když se během menstruace objeví příznaky průjmu.

Proč máte během své fyziologie průjmy?

Znáte hormon nazývaný "prostaglandin"? Během menstruace vystupuje menstruační krve z dělohy pod účinkem "prostaglandinu", ale současně se říká, že se stane hnojením, když se smrští. Průjem v menstruaci se zdá být v mnoha případech spojen s hormony nazývanými "prostaglandiny". Prostaglandin uzavírá dělohu, aby vytlačila menstruační krev z dělohy, ale má také funkci, která se stává střevem. Z tohoto důvodu se peristaltický pohyb střev stává rychlejším a je nemožné absorbovat vlhkost ze střevní stěny, což vede k průjem.

Citace: Zdravotnická univerzita

Co dietní potraviny chcete vyhnout, když máte průjmy?

V případě průjmu během menstruace by bylo lepší upustit od stimulantů a mastných potravin. Je také efektivní udržovat vlhkost jako při normálním průjemu.

V případě průjmu, prosím, zdržujte se alkoholu, dráždivých látek, potravin s množstvím tuku a dietních vláken a jíst něco s dobrým trávením. A aby se zabránilo dehydratace příznaky, je důležité udělat hydrataci pevně.

Citace: Zdravotní univerzita

Pokud máte špatný průjem, je bezpečné užívat lék?

Pokud je hnačka těžká i v menstruaci, je účinná užívání komerčně dostupného prostředku proti průjmu. Pokud se přesto stane hnačka, může být lepší vidět lékaře v gynekologii.

Když máte strašnou průjmu, použijeme komerčně dostupný prostředek proti průjmu, aniž bychom to utrpěli. Také, pokud trpíte průjem každou menstruací, možná budete chtít vidět gynekologa jednou.

Citace: Zdravotnická univerzita

Pojďme se vypořádat s průjmem pevně i během vaší fyziologie

Jak to je? Když se průjmy staly menstruačními, zjistilo se, že je lepší vyhnout se stimulantům a potravinám, které obsahují hodně tuku. Stejně jako u normálních průjmů bude nutné přijmout opatření, jako je užívání komerčně dostupné průjmové pryskyřice.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena