České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

NG negace také! Co se starat při používání doplňků

 

Doplněk, který si můžete snadno zakoupit v obchodě s drogami, v obchodě s potravinami atd., A můžete snadno pít. Tam může být mnoho lidí, kteří pravidelně používají pro výživu a krásu. Uvědomme si však, že v závislosti na kombinaci může být NG.

Jaký je rozdíl mezi léky a doplňky?

Používá někdo doplňky jako součást léku? Mezi doplňky a léky existují zřetelné rozdíly.

Farmaceutické produkty nejen účinky a účinnost, ale také vedlejší účinky, které se mohou objevit při jejich pít, jsou také objasněny pomocí experimentů a statistik.

Citace: Zdravotnická univerzita

Na druhou stranu, doplňky jsou "jídlo" na poslední. Zdá se tedy, že experimenty a statistiky, které prokazují účinek, jsou ponechány na straně výroby.

Různé doplňky, které jsou součástí doplňku krásy, zdraví, stravy. V podstatě je považován za "potravinu", protože je umístěn jako "výživový doplněk".

Citace: Healthcare University

Máte doplněk stravy s NG?

Existuje NG pro doplňky nebo doplňky s léky atd.?

a kompatibilita bude mít špatnou kombinaci
doplňků

vitamínů a minerálních látek a vlákniny ve stejnou dobu, je pravda, že vláknina brání vstřebávání minerálů a vitamínů rozpustných v tucích.

Citace: Zdravotnická univerzita

Pokud pijete více než jeden přípravek, věnujte pozornost této kombinaci.


Dávejte pozor na pití s ​​léky na předpis!

Je to NG, když užíváte doplňky vápníku při pití kardiotoniky. Vzhledem k tomu, že kardiotonická medicína je lék, který doplňuje vápník, zdá se, že je lepší získat více vápníku. Existuje však možnost, že v ledvinách mohou vznikat kameny v důsledku nadměrné dávky vápníku.

Citace: Healthcare University

Když pijete paralelně s lékařem, potřebujete více pozornosti.

příjem stravy, je pouze doplňkem k

Vyhněte se být snadné a pohodlné k pití doplňkem je závislá jednak ze správného day-to-day diety, ten, který nemá dostatek stále Doplňme s doplňky. Jestliže užíváte léky na předpis, nebo pokud máte obavy o pití mezi doplňky, konzultujte s odborníkem a po kontrole bezpečnosti pít.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena