České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Jak dlouho Inkubační doba chřipky? Kdy a jak se nákaza?

 

stávají zimní produkce, tentokrát, což se stalo mnoho lidí po celém chřipky. Předtím, než strach a myslím, že bychom viset sám, nejprve s vědomím chřipky, pojďme udělat opatření!

Když už mluvíme o nebezpečí chřipky
a

ptáků, jako jsou zimnice a těžkou kašel náhle stoupající teplo, ale mám příznaky podobné nachlazení, malých dětí a starších osob je aplikován na chřipku a tam je také pravděpodobnost vzniku komplikací nebo se stanou závažné příznaky. Tento bod je, a to z nachlazení a jiná rizika chřipku specifických, že je nutná a dostatečná péče při infekci.

Ačkoliv horečky a je hrdlo chřipky s příznaky podobné nachlazení, jako je bolest, náchylné k závažnější než běžné nachlazení a malých dětí a starších lidí se aplikuje možnost sloučit encefalopatie a zápal plic Ano, vy.

Citace: Health Care univerzity

Inkubační doba chřipky?
říkat, že to trvalo

Infurunza je Kizukeru of samy od nástupu příznaků. Chřipka bylo řečeno, že je inkubační doba jednoho týdne od 2 dnů do vyvíjet. V této inkubační době chřipky je infikovat lidi kolem sebe, to by mohlo šířit infekce, aniž by si uvědomil.

Inkubační doba do nástupu z infekce dva dny před a po, v některých případech, skrývá asi týden. Virus vstupuje do těla, dostat do buněk v asi 20 minut, aby dodržovaly dýchacích cest a plic. Za to, že růst viru je mnohem rychlejší, 100 je jedním z viru po 8 hodinách invaze, 10000 po 16 hodinách, po 24 hodinách jsme se zvýší až na 100 milionů kusů. Rychlost růstu viru je, že k výrobě epidemie chřipky, v blízkosti rozšíření mrknutí oční infekce, se sbíhají do jednoho měsíce.

Citace: Health Care University

, kdy to bylo náchylné k infekci?

infekčnost nejvyššího, třetího dne od příznaků chřipky je vyvíjen již bylo řečeno, že vrchol. Jak již bylo zmíněno výše, aby byl v inkubační době existuje riziko infekce, protože ne šířit infekci na lidi kolem to je považováno za poměrně obtížné.

infekce síla oslavit svého vrcholu na třetí den před horkem, ale ve skutečnosti je zde riziko infekce z během doby inkubace. Bohužel, subjektivní symptomy během inkubační doby je téměř ne, je obtížné vyhnout se kontaktu s lidmi, kteří znají chřipky je status quo.

Citace: Health Care univerzity

, nikoli nebere chřipce prodej z

chřipkové epidemie, ze před epidemií, a ujistěte se, že maska ​​ruční mytí, kloktadlo důkladný je, že říkají, že nejlepší způsob prevence chřipky. Sám je samozřejmě, aby nemohly pohybovat i na lidi, kteří jsou pravděpodobně dále se budou zhoršovat, jako jsou děti a starší lidé, stejně nebere k zajištění důkladné prevence na pravidelném základě, zkusme tak, aby nedošlo k šíření.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena