České

zdravotnictví

Zdravá znalost Společné nemoci Skupina zdravých lidí Krása a zdraví Řešení pro zdraví

Menopauza žen, buď

 

tam je nějaký druh vztahu ke zhoršení onemocnění parodontu

Menopauza, zhroutil hormonální rovnováhu, jako jsou bolesti hlavy a nálady deprese, a to nejen na tělo a mysl, ústa To také ovlivňuje uvnitř. Zavedím ze změny hormonu, proč se tento účinek objevuje v ústech.

a
změna hormonu snižuje slin

menopauze návštěvu ženy vlhkosti pleti je redukován, sušení bylo řečeno, že je to strach. A vysychání se také objevuje v ústech. Když

zvláště ženský hormon estrogen se sníží sekrece slin v ústech, je menší než dříve spolu s tím, že se vaše ústa přijít zaschnout.

Citace: Péče o pleť University

Tato změna ženských hormonů, stejně jako menopauze, 30s, došlo i při překrývání 40. a věk. Vzhledem k tomu, že ženy stárnou, množství slin klesá a vnitřní část úst se snadno vysychá.

a snížení slin se snižuje se

sliny zhoršit paradentóze, se říká, že vede ke zhoršení onemocnění parodontu. Když

často sekrece slin, pokud i obyčejný zubní pasta, bude, že je v vaše ústa udržovat v čistotě, do určité míry. Kromě toho, protože je zde také akce sterilizovat bakterie, jako je zubní kaz bakterie a parodontu bakteriemi onemocnění, zubní kaz bakterie a parodontu bakteriím nemocí nezvyšuje v ústech.

Citace: Skincare University

Když jsou sliny sníženy, bakterie parodontálních onemocnění se pravděpodobně šíří. V důsledku toho se říká, že periodontální onemocnění má tendenci se zhoršovat.

je způsob, jak zabránit snížení slinách
přivítal

menopauze, kdy je onemocnění parodontu, budete muset snahy o potlačení snížení slin. Bod, aby se zabránilo snížení slinách K dispozici jsou tři, je to, že „kousnout i ve stravě,“ „mít na paměti, přívod vody“, „žvýkací guma“.

Kromě toho, příušní sliny vyjde, podčelistní žlázy a masáž kolem slinných žláz zvaných sublingvální žlázy, účinný v jako je jazyk gymnastiky rovněž zvyšují sekreci slin To je.

Citace: Skincare University

Měli bychom mít na paměti, jak zvýšit tyto sliny každý den.
Pokud máte pocit, že
menopauzy, první cítíte kana byl Let

menopauza konzultace, a to nejen každý den připomenout, pojďme dostávat pravidelné lékařské prohlídky v zubní klinice. Vzhledem k tomu, že periodontální onemocnění se může zhoršit bez pocitu bolesti, její pravidelné užívání usnadní snadné včasné odhalení a časnou léčbu.

Home | domácí | zdraví | jídlo | Matka a dítě | styl

Copyright © České zdravotnictví Všechna práva vyhrazena